رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • کد خبر : ۶۰۸۹۴
  • چاپ خبر : آماده سازی مدارس بافق برای میزبانی از دانش آموزان +تصاویر

آماده سازی مدارس بافق برای میزبانی از دانش آموزان +تصاویر

در آستانه آغاز فصل مدارس،مدیران و عوامل اجرایی آموزشگاه های بافق در حال آماده سازی مدارس ( پروژه مهر ) برای استقبال از دانش آموزان هستند . به گزارش آفتاب بافق ؛ در حالی که زمان زیادی تا شروع سال تحصیلی جدید 98-97 باقی نمانده است ، مدیران و عوامل اجرایی آموزشگاه های بافق در […]

در آستانه آغاز فصل مدارس،مدیران و عوامل اجرایی آموزشگاه های بافق در حال آماده سازی مدارس ( پروژه مهر ) برای استقبال از دانش آموزان هستند .

به گزارش آفتاب بافق ؛ در حالی که زمان زیادی تا شروع سال تحصیلی جدید 98-97 باقی نمانده است ، مدیران و عوامل اجرایی آموزشگاه های بافق در حال آماده سازی مدارس ( پروژه مهر ) برای استقبال از دانش آموزان هستند .

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش در جریان بازدیدهای مکرر از روند آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی جدید گفت : برنامه ریزی لازم انجام شده تا دانش آموزان شهرستان بتوانند در یک وضعیت با ثبات و مناسب در روز اول مهر حضوری بانشاط در مدارس داشته باشند .

وی با بیان اینکه فعالیت های اجرایی در جهت رفع نیازهای تجهیزاتی و تعمیراتی مدارس شهرستان از ابتدای تابستان سال جاری شروع شده است تصریح کرد ، هدف از اجرای ” پروژه مهر ” ساماندهی به موقع نیروی انسانی ، آماده سازی فضای آموزشی ، تشویق دانش آموزان و ایجاد انگیزه و ثبت خاطرات بیادماندنی برای آنها است تا از محیط مناسب آموزشی در جهت کسب علم و دانش استفاده نمایند .

منبع: روابط عمومی آ.پ

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده