رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  • کد خبر : ۶۱۰۶۲
  • چاپ خبر : پیام مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت “روز خانواده و تکریم بازنشستگان”

پیام مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت “روز خانواده و تکریم بازنشستگان”

محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با صدور پیامی به مناسبت ۱۵ شهریور،روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، این روز را به بازنشستگان محترم فولاد و خانواده های این عزیران تبریک گفت. به گزارش آفتاب بافق؛ متن پیام محمد جواد عسکری به این شرح است: خدمت بازنشستگان گرانقدر صندوق بازنشستگی فولاد و خانواده های […]

محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با صدور پیامی به مناسبت ۱۵ شهریور،روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، این روز را به بازنشستگان محترم فولاد و خانواده های این عزیران تبریک گفت.

به گزارش آفتاب بافق؛ متن پیام محمد جواد عسکری به این شرح است:

خدمت بازنشستگان گرانقدر صندوق بازنشستگی فولاد و خانواده های محترم این عزیزان سلام و درود می فرستم. ۱۵ شهریور در تقویم به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است. اما ما هر روزی را که سپری می کنیم دغدغه تکریم شما بزرگواران را داریم.

بدون تردید بازنشستگان عزیز ما گنجینه هایی هستند که سالیان طولانی در معادن و صنایع معدنی مختلف منشا خدمات فراوانی بوده اند. از زحمات طاقت فرسای شما بازنشستگان عزیز در معادن زغال سنگ و سنگ آهن، کارخانجات فولادی و معدنی و نیز سایر صنایع تشکر و سپاسگزاری می نمایم.

شما عزیزان سالها برای رشد و بالندگی صنعت و معدن کشورمان تلاش کرده اید و اکنون وظیفه ماست که تا جایی که در توان داریم برای بهبود معیشت و آرامش خاطر شما و خانواده های محترمتان تلاش کنیم.

اینجانب به عنوان کسی که سالها تجربه فعالیت در صنایع معدنی را داشته ام با سختی کار افراد شاغل در این صنایع آشنا هستم. می دانم که این افراد وقتی به سن بازنشستگی می رسند با انواع بیماری های ناشی از کار پرزحمتشان در معادن و صنایع معدنی دست و پنجه نرم می کنند.

می دانم که شما بازنشستگان خانواده بزرگ فولاد دغدغه های زیادی درباره بهداشت و درمان و معیشت خود دارید. به شما اطمینان می دهم که در صندوق بازنشستگی فولاد برای رفع این دغدغه ها تمام همت خود را به کار بسته ایم و این راه را با عزمی مصمم ادامه می دهیم.

از زمانی که مسئولیت صندوق را بر عهده اینجانب گذاشته اند با سفر به استانهای مختلف با بازنشستگان عزیز به خصوص بیماران دیدار کرده ، پای درد و دل آنها نشسته و از نزدیک در جریان مشکلات این عزیزان قرار

گرفته ام.

در این دیدارها، بازنشستگان از مشکلاتشان به ویژه در حوزه های معیشتی و درمانی سخن گفتند. در همین راستا برای حل مشکلات این عزیزان اقدام و دستورات لازم را صادر کردم.

بازنشستگان عزیز ما توجه دارند که صندوق بازنشستگی فولاد متعلق به آنها بوده و خدمت رسانی به آنها وظیفه ماست. ما در این چند ماه اقدامات متعددی را برای افزایش رفاه شما عزیزان انجام داده و یا در حال انجام آن هستیم.

در گام نخست موفق شدیم که مستمری بازنشستگان را بر خلاف آنچه در سالهای اخیر اتفاق افتاد بدون تاخیر پرداخت کنیم.

همچنین تفاهم نامه ای را با فروشگاه رفاه امضا کردیم که بر اساس آن، کارت اعتباری ۲ میلیون تومانی خرید کالا در اختیار بازنشستگان عزیز قرار خواهد گرفت.

اقدام دیگری که اجرایی شد تدارک سفرهای زیارتی و سیاحتی ارزان جهت افزایش رفاه و نشاط اجتماعی بازنشستگان محترم است.

ضمن اینکه در حال مذاکره با یکی دو بانک برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان فولاد هستیم. البته اذعان می کنم که به رغم این اقدامات ، هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

اگر بخواهم اقداماتمان برای بازنشستگان فولاد را در یک جمله خلاصه کنم این است که ما به دنبال افزایش کمیت و کیفیت خدمات رسانی به عزیزان بازنشسته و خانواده های محترم آنها هستیم. می خواهم این اطمینان را به شما بدهم که ما در کنار شما خواهیم بود.

در پایان عرایضم از درگاه خداوند متعال برای شما بازنشستگان عزیز فولاد و خانواده های محترمتان آرزوی سلامتی و توفیق دارم و بار دیگر تاکید می کنم که برای افزایش رفاه و حل مشکلات شما عزیزان از هیچ کوششی فرو گذار نخواهم کرد.

والسلام عليكم ورحمة الله تعالى وبركاته

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده