رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • کد خبر : ۶۱۱۸۶
  • چاپ خبر : عملیات آسفالت 5 کیلومتر از باقیمانده محور بزرگراه یزد – بافق در 26 مردادماه به پایان رسید
رئیس اداره راه و شهرسازی بافق:

عملیات آسفالت 5 کیلومتر از باقیمانده محور بزرگراه یزد – بافق در 26 مردادماه به پایان رسید

کاظم فتوحی رئیس اداره راه و شهرسازی بافق در خصوص تذكر و يادآوري خطيب محترم جمعه شهرستان پيرامون عدم افتتاح قسمتي از باند دوم بزرگراه يزد – بافق در هفته دولت سال جاری و متعاقبا پرداختن رسانه ها به آن جوابیه ای صادر نمود. به گزارش آفتاب بافق؛ رئیس اداره راه و شهرسازی بافق گفت: […]

کاظم فتوحی رئیس اداره راه و شهرسازی بافق در خصوص تذكر و يادآوري خطيب محترم جمعه شهرستان پيرامون عدم افتتاح قسمتي از باند دوم بزرگراه يزد – بافق در هفته دولت سال جاری و متعاقبا پرداختن رسانه ها به آن جوابیه ای صادر نمود.

به گزارش آفتاب بافق؛ رئیس اداره راه و شهرسازی بافق گفت: عمليات احداث این جاده هيچ گاه تعطيل نبوده و با پیگيري هاي مديركل راه و شهرسازی استان یزد و فرماندار محترم بافق، آسفالت اين قطعه در اواخر مرداد ماه سال جاري انجام و حتي رمپ و نقطه اتصال آن به باند قديم نيز اجرا شد و فقط نصب تابلو و علائم آن مانده بود كه حداكثر ٢ روز كاري زمان مي برد.

کاظم فتوحی افزود: نظر معاون محترم عمراني استانداري نیز پیرامون افتتاح این قطعه عليرغم ذكر اين پروژه در برنامه هاي هفته دولت شهرستان این بود که افتتاحيه آن با حضور يكي از مسئولين وزارت راه و شهرسازي انجام شود كه هم راجع به مطالبات پيمانكار صحبت و هم در خصوص تكميل ٦ كيلومتر باقيمانده رايزني به عمل و نتيجه گيري شود.

وی تصریح کرد: ذكر پروژه ها در برنامه هاي هفته دولت و دهه مبارك فجر به معني افتتاح رسمي در اين ايام نيست و صرفا از فهرست پروژه ها، چند پروژه به صورت نمادين افتتاح مي شود.

فتوحی رییس اداره راه و شهرسازی بافق در پایان خاطر نشان کرد: چنانچه مشخص شود حضور يكي از مسئولين ذيربط وزارت متبوع در استان زمانبر مي باشد و تصميم مسئولين مافوق و تاكيد امام جمعه محترم، بهره برداري زودتر از اين قطعه است، به سرعت مقدمات آن انجام و ظرف چند روز آينده زير عبور مي رود.

منبع: روابط عمومی اداره راه و شهرسازی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده