رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • کد خبر : ۶۱۲۵۳
  • چاپ خبر : آفتاب بافق 4 ساله شد +تصاویر

آفتاب بافق 4 ساله شد +تصاویر

جشن 4 سالگی تحریریه سایت آفتاب بافق شب گذشته با حضور برخی مسئولین و عوامل این تحریریه برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ جشن 4 سالگی تحریریه سایت آفتاب بافق شب گذشته با حضور معاون فرماندار،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن،پورفتاحی و عوامل این سایت در مجموعه گردشگری لمکده روستای باقرآباد […]

جشن 4 سالگی تحریریه سایت آفتاب بافق شب گذشته با حضور برخی مسئولین و عوامل این تحریریه برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ جشن 4 سالگی تحریریه سایت آفتاب بافق شب گذشته با حضور معاون فرماندار،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن،پورفتاحی و عوامل این سایت در مجموعه گردشگری لمکده روستای باقرآباد برگزار شد.

در ابتدا این مراسم حبیب حسن زاده،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن ضمن تشکر از اصحاب قلم با بیان اینکه همه ما قلم زاده هستیم و از کودکی این شی با ارزش را به دست گرفتیم،گفت: همیشه در جوامع عده ای وجود دارند که چون سنگی در مسیر هستند و با وجود تمام دردها و رنجی که اصحاب قلم بخصوص در این منطقه با آن مواجه هستند،سعی می کنند تا هدف متعالی داشته باشد، اما برخی هستند بر توسن جهل عده ای سوار می شوند و مانع از انجام کاری می شوند.

وی عملکرد آفتاب بافق را بسیار ارزشمند دانست و افزود: سایت هایی که در شهر بافق مشغول به فعالیت هستند عملکرد خوبی دارند، البته این میان تعدادی نیز پیدا می شود که رسالت خود را فراموش می کنند و در صورت وقوع رویدادی آن را با لحن کنایه و تند بیان می کنند و بجای آنکه راهنما باشند، تلاش می کنند تا تخریب شخصیت کنند.

حسن زاده ویژگی یک سایت خوب را سرعت عمل و به هنگام منعکس کردن اخبار بیان کرد و خاطر نشان کرد: سایت آفتاب بافق به معنای واقعی کلمه از این ویژگی برخوردار است و بدون هیچ گونه نیت و غرضی اخبار را نشر می دهد و این نشان از درایت این مجموعه دارد که ضمن آشنا بودن با درد جامعه و مردم تلاش می کند مشکلات را به زبان خوب منعکس کند.

مدیر روابط عمومی سنگ آهن یادآور شد: وقتی فرمانداری از مجموعه ای تعریف می کند، نشان دهنده حرکت اعضا در مسیر درست است، البته ممکن است نقاط ضعفی وجود داشته باشد اما آنگونه نیست که رفع نشود و ما بارها دیده ام که فرماندار و مسئولین از عملکرد خوب این سایت تقدیر نمودند.

وی در پایان سخنان خود ضمن اظهار امیدواری از ادامه این مسیر توسط عوامل سایت آفتاب بافق برای تمامی این مجموعه آرزوی موفقیت،سلامتی و بهروزی در این هیاهوی ناملایمتی ها کرد.

سپس حسین ارجمند،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بافق در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از تلاش های محمود تقی زاده و مجموعه آفتاب بافق،گفت: وقتی سایت آفتاب بافق را رصد می کنیم،مطالب را بصورت آنلاین با ذوق و سلیقه و طراحی زیبا می بینیم.در خبر تیتر اهمیت بسیاری دارد و این کار یک خبرنگار حرفه ای است که توسط این مجموعه انجام می گیرد.

وی ضمن تشکر از عباس ابراهیمی مؤسس و پایه گذار این سایت،اظهار خرسندی کرد: خوشبختانه تحول و حرکت خوبی در این سایت صورت گرفته و در مسیر نقد و تحلیل سازنده گام برداشته است.

ارجمند تصریح کرد: همیشه عیوبی وجود دارد اما باید به رسانه ها بهاء داد و نباید با کوچکترین مسئله ای آنان را نفی کنیم، چرا که خود جامعه دچار انحطاط می شود.

در ادامه علی طالعی،معاون فرماندار از تلاش های محمود تقی زاده و مجموعه عوامل آفتاب بافق تشکر کرد و گفت: به گفته یکی از علما قلم مقدس است و جایگاه ویژه ای دارد و کار آن سازندگی است نه تخریب، اما متاسفانه برخی با غرض و تنها تکیه بر ضعف به بیان مطالبی می پردازند که دور از انصاف است.چرا که همیشه اقدامات مثبتی نیز انجام می گیرد و نباید از آنان چشم پوشی کرد و باید همیشه به عدالت قلم زد.

وی با اشاره به اقدامات بسیار خوب انجام گرفته در این چند سال برای توسعه و آبادانی و رونق شهر به ویژه در بحث گردشگری که حاصل تلاش مجموعه ای زحمتکش است،تصریح کرد: متاسفانه برخی با بیان مطالبی همه تلاش ها و نقاط ارزشمند را زائل می کنند. امروز در این عصر پیشرفت تکنولوژی همه با نوین ترین وسایل بدنبال شناخت مناطق گردشگری برای سفر هستند و وقتی افرادی که در آن سوی کشور هستند چنین مطلبی را ببینند از انتخاب خود منصرف می شوند.

طالعی افزود: سال گذشته در دعوت از تمام تورهای گردشگری در هتل علمدار علت حضور کمرنگ آنان را سوال کردیم و پاسخ نشر سخنانی ناشی از ناامن بودن شهر داشت که حقیقت نداشت.

معاون فرماندار با بیان اینکه نقد باید سازنده باشد نه تخریب کننده،افزود: اینکه فردی بیاید و با زیر پا گذاشتن وجدان مطلبی را نشر دهد، زحمات یک مجموعه را زائل می کند. نقد سازنده آن است که هم نقاط مثبت نوشته شود و هم نقاط ضعف را و با ارائه راهکار نیز مجموعه را یاری کند که این باعث رشد و تعالی می شود تا مسئولان بیشتر تلاش کنند اما صرف بیان نقاط ضعف سبب دلسردی و از بین رفتن انگیزه کار می شود.

طالعی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از کسانی که در ارتقا آگاهی و دانش مردم قلم می زنند،برای سایت آفتاب بافق آرزوی موفقیت روز افزون کرد.

عکس: م.تقی زاده بافقی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده