رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳
  • کد خبر : ۶۱۲۸۲
  • چاپ خبر : “زورخانه حق” محتاج مساعدت+ تصاویر

“زورخانه حق” محتاج مساعدت+ تصاویر

ابوالفضل صباغیان صاحب زورخانه حق با بیان وعده هایی که برای اتمام پروژه زورخانه حق داده شد اما محقق نشد، افزود: در حال حاضر 10 میلیون تومان دیگر برای خرید کف پوش، موکت، 2 عدد اسپیلت و انجام رنگ آمیزی نیاز است. به گزارش آفتاب بافق؛ زورخانه حق واقع در محله قلعه بافق یکی از […]

ابوالفضل صباغیان صاحب زورخانه حق با بیان وعده هایی که برای اتمام پروژه زورخانه حق داده شد اما محقق نشد، افزود: در حال حاضر 10 میلیون تومان دیگر برای خرید کف پوش، موکت، 2 عدد اسپیلت و انجام رنگ آمیزی نیاز است.

به گزارش آفتاب بافق؛ زورخانه حق واقع در محله قلعه بافق یکی از پروژه های اعلام شده برای افتتاح بود که در لیست اداره ورزش وجوانان نیز قرار داشت. تاکنون 90 درصد پروژه انجام شده اما متاسفانه 10 درصد دیگر به دلیل عدم بودجه باقی مانده است.
ابوالفضل صباغیان صاحب زورخانه حق در گفتگو با آفتاب بافق پیرامون جزئیات این پروژه گفت: تاکنون 50 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده است که 20 میلیون تومان از سوی فرمانداری، 5 میلیون تومان شریعتی مدیر کل اداره ورزش و جوانان یزد، 2 میلیون تومان هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای با یک ماشین آجر و نیز اداره میراث فرهنگی و گردشگری در تهیه مصالح کمک کرده است.

وی افزود: در حال حاضر 10 میلیون تومان دیگر برای خرید کف پوش، موکت،2 عدد اسپیلت و انجام رنگ آمیزی نیاز است.

صباغیان با اشاره به اینکه وعده هایی از سوی مردم برای کمک به زورخانه حق داده شد اما محقق نشد، بیان داشت: اگر این پروژه دولتی بود همانند آب انبار حوض بازو که طی مدت 2 ماه با مشارکت شهرداری و میراث فرهنگی افتتاح و به عنوان کانون بافق شناسي مورد استفاده گرفته، زورخانه حق نیز چند ماه پیش تکمیل و به بهره برداری می رسید.

وی تصریح کرد: مقرر شد برای افتتاح زورخانه در شهريورماه مبلغ 2 میلیون تومان از سوی معاون فرماندار و 2 میلیون و 500 هزار تومان توسط عزیزالله عباسیان رئیس هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کمک شود اما متاسفانه وعده آنان محقق نشد و کسی پاسخگو نبود.

صباغیان با تاکید بر اینکه هرگز از ادامه کار برای اتمام ساخت زورخانه حق بافق دست نخواهد کشید و تا پایان پروژه برای بهره برداری آن تلاش خواهد کرد،خواهان شد: از مسئولان،شهرداری و میراث فرهنگی خواستارم تا همانگونه با تفاهم یکدیگر پروژه آب انبار حوض بازو را در زمان کوتاه به پایان رساندند، من را نیز یاری کنند تا این مکان ارزشمند هر چه سریعتر تکمیل و افتتاح شود.
وي از برقراري ارتباط خود با فرماندار گفت و يادآور شد اين هفته با وي ملاقات و حتما از ايشان براي تكميل صد در صدي اين زورخانه كمك مي گيرم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده