رفتن به بالا
 • دوشنبه - ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
 • کد خبر : ۶۱۳۲۳
 • چاپ خبر : قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را !!!

قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را !!!

آفتاب بافق؛ بعد از برگزاری کنفرانس خبری آقای صباغیان، نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی، چند روزی با خودم فکر میکردم این مطلب را بنویسم یا نه، آن هم در مورد فردی که همیشه تأکید زیادی بر اجرای دقیق قوانین و نظارت بر اجرای صحیح آنها دارد. کسی که سالیان سال تمام مسئولین شهرستانی، استانی […]

آفتاب بافق؛ بعد از برگزاری کنفرانس خبری آقای صباغیان، نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی، چند روزی با خودم فکر میکردم این مطلب را بنویسم یا نه، آن هم در مورد فردی که همیشه تأکید زیادی بر اجرای دقیق قوانین و نظارت بر اجرای صحیح آنها دارد.

کسی که سالیان سال تمام مسئولین شهرستانی، استانی وکشوری را مورد شدیدترین انتقادهای خود قرار می داد.

از آنجا که مدتی است یکسری تناقضات در گفتار و کردار نماینده محترم دیده می شود و این موارد برای بنده به سوالی بزرگ و بدون جواب تبدیل شده، تصمیم بر این شد که در چند خط سوالاتم را از ایشان بپرسم. البته انتظار  می رفت خبرنگاران محترم در کنفرانس خبری به این موضوع به صورت دقیق تر می پرداختند که متاسفانه پرداخته نشد.

و اما سوالات:

با وجود اینکه بارها از جنابعالی در مورد تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکار سوال شده و شما پاسخ داده اید که هیچ طرح و قانونی ازطرف دولت و مجلس برای اینکار وجود ندارد، سوال اینجاست پس چطور یک مرتبه مسئول دفترتان از یک شرکت پیمانکاری در یک معدن به معدنی دیگر منتقل شده و در بدو ورود، قرارداد مستقیم با او بسته می شود و یا به عبارتی نوع استخدامی او “تبدیل وضعیت” می شود؟؟!! با مقایسه صحبت جنابعالی و کار انجام گرفته، دو نظریه در ذهن هر فردی نقش می بندد. نظر اول اینکه یا واقعاً قانون و برنامه ای برای تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکار نیست (یعنی همان حرف جنابعالی) و اگر این نظریه درست است،

سوال اول، چرا جنابعالی که همیشه چه قبل از نمایندگی و چه بعد از نماینده شدن و در همه جلسات، تریبون ها و محافل گوناگون، حرف از قانون و قانون مداری و لزوم نظارت بر قانون می زنید چرا اعمال قانون نکردید؟، سکوت کردید تا این بی قانونی و ناحقی و بی عدالتی فاحش انجام گیرد! حتی در کنفرانس خبری خود شما به صورت غیر مستقیم این بی قانونی و ناحقی را تأیید نمودید.

جالب این است که رسانه منتسب به نزدیکان شما نیز که همیشه منتظر پیدانمودن کوچکترین بهانه برای سردادن فریاد وا اسلاما و به حاشیه کشاندن فعالیت ها حتی موضوعات بی اهمیت اما غرض ورزانه می باشد، کوچکترین واکنشی نسبت به این بی قانونی فاحش و بی-عدالتی و ناحقی محض نشان نداد!

و اما نظر دوم هم این است که قانونی در این رابطه وجود دارد و اگر وجود دارد، شما یا اطلاعی از اینکه هنوز چنین قانونی هست، نداشتید و این نشان از ضعف شماست و یا تمایلی به پرداختن و پیگیری این قانون نداشتید و

سوال دوم، چرا بعد از مطلع شدن پیگیری نکردید که به چه دلیل این قانون فقط برای یک فرد تازه وارد اجرا شده در صورتی که پرسنل زیادی در مجموعه با سابقه و شایستگی بالا وجود دارند؟؟!! آیا حتی این یک سهمیه حق آن فرد و خانواده اش نبود که چندین سال خاک آن معدن را خورده است؟؟!!!

آیا حتی این یک سهمیه حق آن فرد و خانواده اش نبود که چندین سال خاک آن معدن را خورده است؟؟!!!

یادتان هست همیشه می گفتید کلیپ ها و سخنرانی های خود را هر چند وقت نگاه و گوش می کنم که یادم نرود به چه دلایلی مردم به من اعتماد کردند؟

کجا رفت آن عقایدی که در صحبت هایتان بیان می داشتید؟ آقای صباغیان جنابعالی در تمام مجالس عمومی و خصوصی بیان کرده اید که از لحاظ جناح سیاسی مستقل هستید پس چرا در زمان انتخابات ریاست محترم جمهوری و در زمان حضور جناب آقای دکتر حسن روحانی و میتینگ تبلیغاتی اشان در استان یزد در آن جلسه شرکت کردید و توجیه تان این بود که اکنون رئیس جمهور هستند و بدین خاطر شرکت کرده اید که همگان می دانند این توجیه شما پذیرفته شده نیست. زمانی این توجیه پذیرفته شده بود که قبل و یا بعد از زمان انتخابات رئیس جمهور محترم به یزد می آمدند. البته در صورتی که در زمان حضور دیگر کاندیداها مثل آقای رئیسی در یزد نیز به هر دلیلی در آن جلسه هم حضور می داشتید، باز هم پذیرفته شده نبود

چرا جنابعالی قبل از نماینده شدن همیشه با انتقادات صریح خود در اکثر تریبون ها از تمام مسئولین، دغدغه شهر و استان را داشتید، اما اکنون در پشت تریبون مجلس بیشترین وقت خود را صرف امور کلان می کنید و کمتر شنیده می شود که از مشکلات حوزه خود سخن بگویید؟!!!

چرا بعد از 37 سال که شهر بافق توانست نماینده ای بومی از خود را روانه مجلس کند و در این زمان بایستی از لحظه به لحظه آن برای پاسخگویی به مردم و رفع مشکلات آن ها استفاده کرد، در دو نوبت مسئولین دفتری به کار گرفته اید که مشغله اشان زیاده بوده و نمی توانند به صورت متمرکز به کار مسئول دفتری خود بپردازند؟؟!!

چرا تاکنون نتوانسته اید از منابع انسانی شهرستان به منظور استفاده در سطوح مدیریتی شهرستان، استان و حتی کشور به خوبی بهره ببرید؟!!! شما حتی حاضر به معرفی چندین مشاورین در زمینه های مختلف برای خود نشده اید!!!

امید است در مدت زمان کوتاه باقی مانده آقای صباغیان با تغییر رویه و بیشتر اهمیت دادن به نظرات کارشناسی بتوانند گام­های بلندتری برای شهرستان بردارند.

موفق باشید

نوشته: امضاء محفوظ

 

ارسال دیدگاه


6 دیدگاه برای “قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را !!!”

 • سلام بر همشهریان عزیز.
  چرا بی خودی خود را اذیت می کنید مسئولین ذی ربط به وضوح و صراحتاً اعلام نموده اند که این عمل ( استخدام و تبدیل وضعیت فرد مزبور) فقط و فقط با پیگیریها و سفارشات نماینده شهرتان صورت گرفته است.
  بله ایشان همان آقای صباغیانی است که قبل از انتخابشان توسط مردم در جهت فریب اذهان عمومی فریاد قانون و قانون مداری، عدالت و عدالت محوری و حق شناسی و حق الناس را سرمی داد و اعلان به همین سادگی حقوق کسانی که سالیان سال در این معادن زحمت کشیده اند نادیده گرفته و با ین عمل خود پایمال می کند بله دوستان دیگر به چه کسی می شود اعتماد نمود.
  آقای صباغیان خواهش می کنیم که این موضوع را دیگر کتمان نکنید که باور نخواهیم کرد چون صحت و سقم این عمل را از زبان یکی از مسئولین بلند مرتبه پایتخت شنیده ایم و قرار نیست که بتوانید بر این موضوع سرپوش بگذارید پس بیاید و قبول کنید که این بی عدالتی و ناحقی بزرگ را مرتکب شده اید به خدا قسم من یکی از طرفداران محکم شما بودم که با لمس این موضوع از نزدیک ازشما رویگردان شدم ودیگر….

 • یه بنده خدایی هم قبلاً تو دفتر ستاد تبلیغات این آقا فعالیت داشت، بعد از انتخابشون به عنوان نمیانده مجلس به عنوان خوش خدمتی به اون بنده خدا یه تیکه زمین روستای خوش آب و هوای هنسک را داده بود.
  یعنی بخشداری و منابع طبیعی و راه و شهرسازی پشم…!

 • عجب ادم هایی هستیم ما !!!!!! کاش کمی منصف بودیم کاش بی دلیل و بی جهت قصد تخریب نماینده شهرمان را نداشتیم . اما افسوس و دریغ …………………..

 • سلام برهمگی فکر کنم دیر متوجه شدید که آقای صباغیان فقط برای خود کارمیکنن از همون روزی که مدیر کل پدافند غیرعامی یزد بودن با توجه به جلسات متعددی که کلیه معاونین استاندار داشتن به قول یکی از دوستان یه کلمه در مورد مشکلات شهرمون در جلسه مطرح نکرده اینقدر فعالیت کردن که خود شدن مدیر نمونه پدافند غیر عامل کشور اینو برای همه همشهریان میگم که برای مرحله بعد بیاییم کسی را انتخاب کنیم که بفکر شهرمون باشه

 • علی آقا خواهشا بررسی کن جلسات متعددی که ایشون تریبون بدست میشدن داد از ۱۵ درصد و بیان میکرد در جلسات متعدد مسجد جامع مرتب امام جمعه و فرماندار را زیر سوال میبردن الان چی شد چرا از ایشون نمیپرسید این حرفا برای گول زدن مردم بود و چقدر ما مردم فهیم بافق ساده و صادق هستیم ک…..

 • خدا طول عمربده به اونیکه شجاعت داشت و مردم و در جریان گذاشت

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده