رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  • کد خبر : ۶۱۳۸۹
  • چاپ خبر : کشف ۲۰ کیلو و ۵۵۰ گرم تریاک در بافق

کشف ۲۰ کیلو و ۵۵۰ گرم تریاک در بافق

ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با همکاری ماموران یگان امداد شهرستان در بازرسی از خودرویی ۲۰ کیلو و ۵۵۰ گرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند. به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ عباس رضایی جانشین انتظامی بافق گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با همکاری ماموران یگان امداد شهرستان در […]

ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با همکاری ماموران یگان امداد شهرستان در بازرسی از خودرویی ۲۰ کیلو و ۵۵۰ گرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

به گزارش آفتاب بافق، سرهنگ عباس رضایی جانشین انتظامی بافق گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با همکاری ماموران یگان امداد شهرستان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و طی گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

رضایی افزود: ماموران پلیس،  خودرو را متوقف و در بازرسی از آن ۲۰ کیلو و ۵۵۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که به صورت خیلی ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند.

جانشین انتظامی بافق با اشاره به دستگیری راننده خودرو، تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارسال شد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده