رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • کد خبر : ۶۱۵۰۲
  • چاپ خبر : عیادت از نوزادان و کودکان بیمار به مناسبت همایش شیرخوارگان +تصاویر

عیادت از نوزادان و کودکان بیمار به مناسبت همایش شیرخوارگان +تصاویر

جمعی از خواهران هیئت رزمندگان شهرستان بافق صبح امروز با حضور در بیمارستان ولیعصر(عج) از نوزادان و کودکان بیمار به مناسبت همایش شیرخوارگان عیادت کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت همایش شیرخوارگان که هر ساله در جمعه اول ماه محرم الحرام برگزار می شود جمعی از خواهران هیئت رزمندگان شهرستان بافق، به عیادت کودکان […]

جمعی از خواهران هیئت رزمندگان شهرستان بافق صبح امروز با حضور در بیمارستان ولیعصر(عج) از نوزادان و کودکان بیمار به مناسبت همایش شیرخوارگان عیادت کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ به مناسبت همایش شیرخوارگان که هر ساله در جمعه اول ماه محرم الحرام برگزار می شود جمعی از خواهران هیئت رزمندگان شهرستان بافق، به عیادت کودکان بیمار و نوزادان تازه متولد شده در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) رفتند.

مسئول خواهران عترت هیئت رزمندگان گفت : ما امروز به عنوان برگزار کنندگان همایش شیرخوارگان حسینی و عزاداران امام حسین(ع)  از نوزادان و بیمارانی که توانایی شرکت در این همایش را ندارند،عیادت کردیم.

وی افزود: بسته های تبرکی شامل لباس،عسل و کتاب برای نوزادان 6 ماهه و برای اطفال نیز همین بسته و تنها تفاوت در لباس بود که به جای آن چفیه تقدیم کودکان شد.

شایان ذکر است، این برنامه مدت 14 سال در بافق و 16 سال در تهران است که روز قبل از برگزاری همایش شیرخوارگان انجام می گیرد و این طرح معنوی عیادت از نوزادان و اطفال ایده ای است که تنها در بافق برگزار می شود.

به گفته پرسنل بیمارستان ولیعصر(عج) این برنامه تاثیر بسیاری در روحیه کودکان و خانواده های آنان داشته است.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده