رفتن به بالا
  • جمعه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
  • کد خبر : ۶۲۲۳۶
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم چهارمین سالگرد درگذشت بسیجی فرهنگی مرحوم محمد علی کوشکی زاده +تصاویر

برگزاری مراسم چهارمین سالگرد درگذشت بسیجی فرهنگی مرحوم محمد علی کوشکی زاده +تصاویر

مراسم چهارمین سالگرد درگذشت بسیجی فرهنگی مرحوم محمد علی کوشکی زاده عصر امروز در امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛چهارمین سالگشت عروج بسیجی جانباز و فرهنگی از خود گذشته؛ محمد علی کوشکی زاده با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و ریاست آموزش و پرورش و جمعی از همکاران و دوستداران […]

مراسم چهارمین سالگرد درگذشت بسیجی فرهنگی مرحوم محمد علی کوشکی زاده عصر امروز در امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛چهارمین سالگشت عروج بسیجی جانباز و فرهنگی از خود گذشته؛ محمد علی کوشکی زاده با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و ریاست آموزش و پرورش و جمعی از همکاران و دوستداران فرهنگ و ایثار در امامزاده عبدالله(ع) بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس یاد و خاطره جانبازی و ایثار و از خودگذشتگی محمد علی کوشکی زاده (حاجی کوشکی) معلم عشق و ایثار و فرهنگی صبور و خوش اخلاق در چهارمین سالگشت عروج عاشقانه اش با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگان فولاد و همکاران و دوستداران فرهنگ ایثار و شهادت گرامی داشته شد.

در این مراسم که همزمان با یازدهم محرم و روز آزادگی اهل بیت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در امامزاده عبدالله بافق برگزار شد وعاظ و سخنرانان در فضلیت عاشورا  و عزاداری یاران آنحضرت در واقعه کربلا به مرثیه سرایی پرداختند.

گفتنی است حاج محمد علی کوشکی زاده برادر شهید محمدحسین کوشکی زاده از فرهنگیان خوش اخلاق و خوشنام بافق بود که در  سی ام شهریور 93 پس از تحمل یک دوره بیماری و آثار ناشی از جراحت های جنگ تحمیلی در آغازین روزهای هفته دفاع مقدس به خیل یاران و همرزمان شهیدش پیوست

 

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده