رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • کد خبر : ۶۲۲۵۳
  • چاپ خبر : با جان خود از آرمانها و ارزشهای امام حسين (ع) و شهیدان دفاع می كنيم
رئيس هيئت پهلوانی وزورخانه ای بافق:

با جان خود از آرمانها و ارزشهای امام حسين (ع) و شهیدان دفاع می كنيم

  عزيزالله عباسيان با بیان اینکه باید رفتار و عملكرد شهدا را سرلوحه زندگي خود قرار داده و پيرو راه آنان باشيم،افزود: هر زمان لازم شود با جان خود از آرمانها و ارزشهای امام حسين (ع) و شهیدان دفاع می كنيم.   به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با شب یازدهم ماه محرم و آغاز هفته […]

 

عزيزالله عباسيان با بیان اینکه باید رفتار و عملكرد شهدا را سرلوحه زندگي خود قرار داده و پيرو راه آنان باشيم،افزود: هر زمان لازم شود با جان خود از آرمانها و ارزشهای امام حسين (ع) و شهیدان دفاع می كنيم.

 

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با شب یازدهم ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس مراسم ختم صلوات با حضور ورزشكاران،مديران و مرشدان هيئت پهلوانی و زورخانه ای بافق جمعی از مردم شهيد پرور مباركه در جوار قبور شهدای گمنام پارک نطقی برگزار شد.

در اين مراسم که به مناسبت جانفشان و مبارزات شهدای 8 سال دفاع مقدس در دفاع از كشور برگزار شد، مردم و ورزشکاران با اجرای ضرب و همخوانی به مقام شامخ تمام شهدای راه حق درود فرستادند.

عزيزالله عباسيان رئيس هيئت پهلواني وزورخانه اي بافق در اين مراسم گفت: شهدا انسانهای وارسته ای بودند كه براي حفظ ارزشهای دينی و مذهبی و دفاع  ناموس و كشور از دنیا و تعلقات آن گذشتند و جان خود را فدا کردند تا آرامش و آسايش را برای مردم ايران را به ارمغان آورند.

وی افزود: اكنون وظيفه ما این است که رفتار و عملكرد شهدا را سرلوحه زندگي خود قرار داده و پيرو راه آنان باشيم و هر زمان لازم شود با جان خود از آرمانها و ارزشهای امام حسين (ع) و شهیدان دفاع كنيم.

در اين مراسم اشعار بسيار زيبايي درمدح شهدا توسط مرشدان خوانده شد كه مورد توجه حاضرين قرار گرفت.

 

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده