رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 17 آبان 1397 - 13:15
 • کد خبر : ۶۵۴۸۴
 • چاپ خبر : پیام تسلیت مشترک مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

پیام تسلیت مشترک مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک درگذشت مرحوم اصغر دهستانی را تسلیت گفتند. به گزارش آفتاب بافق؛ محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک در گذشت اصغر دهستانی برادر شهید […]

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک درگذشت مرحوم اصغر دهستانی را تسلیت گفتند.

به گزارش آفتاب بافق؛ محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک در گذشت اصغر دهستانی برادر شهید حسن دهستانی و محمد دهستانی مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن را به خانواده گرامی وی تسلیت عرض نمودند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون

والد داغدار و خانواده شریف شهید دهستانی

با سلام و احترام،

درگذشت فقید سعید مهندس اصغر دهستانی بافقی ، کارشناس مبرز و  ارزشمند مخابرات،  یادگار و رزمنده دوران دفاع مقدس و اخوی مدیر عامل فقید شرکت سنگ آهن مرکزی، خلد آشیان مرحوم مهندس محمد دهستانی، که در کمال ناباوری ما را ترک و در جوار قرب حق تعالی آرمید را  محضر کلیه داغداران و بویژه خانواده شهید معظم و علی الخصوص پدر داغدار و محترم آن عزیز سفر کرده تسلیت می‌گویم.

اسباب تاسف است که عزیزی را از دست دادیم که نه تنها در تخصص آکادامیک و بلکه در زمینه اخلاق و وارستگی و معرفت دینی یک الگوی کم نظیر برای نوجوانان و جوانان خصوصا و جامعه رزمندگان دوران دفاع مقدس عموما بود و بی شک یاد و نام و خدمات ارزنده اش هماره زنده و جاری است.

اینجانبان ضایعه موءلمه فقدان این مرد اخلاق و رزمنده دوران دفاع مقدس را به خانواده شهید معظم دهستانی و به خانواده محترم و داغدار ایشان و جامعه ایثارگران و دوستان و لا سیما پدر داغدار و معظم ایشان تسلیت می‌گوییم و برای آن عزیز سفر کرده گرامی، آرامش ابدی و روضه رضوان و برای بازماندگان محترم شکیبایی و استعانت از صبر از درگاه ایزد منان خواستاریم.

والجنه للمتقین

علی اکبر رحیمی بافقی                                                                        محمد جواد عسکری

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق                                   مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پیام تسلیت مشترک مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق”

 • عباس اولیایی - زنجان says:

  انالله و انا الیه راجعون
  خبردار شدیم انسانی وارسته از خانواده ، قهرمانان صبر واستقامت به رحمت خدا رفت
  آرزو میکنیم که وسعت صبر خانواده ی این دوستان عزیز به اندازه ی دریای غمشان باشد
  با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند
  و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند

ارسال دیدگاه

*

code