رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵
  • کد خبر : ۶۷۶۰
  • چاپ خبر : جلسه ویژه برای بررسی مشکلات بازنشستگان فولاد کشور

جلسه ویژه برای بررسی مشکلات بازنشستگان فولاد کشور

به گزارش آفتاب بافق، به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن؛   “علی ربیعی” وزیر تعاون، کار، رفاه اجتماعی شب گذشته در دفتر خود میزبان “علیرضا محجوب” نماینده تهران، “محسن صرامی فروشانی” نماینده خمینی شهر، “هادی حسینی” نماینده قائمشهر و “منصوری” نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی، بود. در این نشست همچنین قائم […]

به گزارش آفتاب بافق،

به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن؛

 

“علی ربیعی” وزیر تعاون، کار، رفاه اجتماعی شب گذشته در دفتر خود میزبان “علیرضا محجوب” نماینده تهران، “محسن صرامی فروشانی” نماینده خمینی شهر، “هادی حسینی” نماینده قائمشهر و “منصوری” نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی، بود.
در این نشست همچنین قائم مقام وزیر، مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد و رئیس سازمان تامین اجتماعی نیز حضور داشتند.
بر اساس این گزارش ربیعی پس از استماع نظرات نمایندگان و بررسی آنها به زیر مجموعه‌های این وزارتخانه دستور داد که قبل از آغاز سال جدید تمامی معوقات حقوق همراه با پاداش عیدی بازنشستگان فولاد کشور پرداخت شود و همچنین حقوق فروردین ماه این بازنشستگان یک ماه زودتر به حساب آن‌ها واریز شود.
همچین مقرر شد در زمینه رفع دائمی مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد جلسه‌ای با حضور رئیس مجلس، نمایندگان مذکور، معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزرای صنعت، اقتصاد و تعاون تشکیل شود.
گفتنی است از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید و با پیگیری های وزارت رفاه، معوقات صندوق بازنشستگی از چند ماه به یک ماه کاهش یافته است.

 

 

23628_552 23627_522

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده