رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴
  • کد خبر : ۷۸۴۹
  • چاپ خبر : بازديد فرماندار بافق از پروژه هاي عمراني و كشاورزي روستاي بساب

بازديد فرماندار بافق از پروژه هاي عمراني و كشاورزي روستاي بساب

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ فرماندار بافق به اتفاق بخشدار مركزي و رييس جهاد كشاورزي بافق از برخي از پروژه هاي عمراني و كشاورزي روستاي بساب اين شهرستان بازديد كرد. فرماندار بافق در ابتداي اين بازديد با حضور در محل استخر پرورش ماهي اين روستا از نزديك درجريان اولين دوره  از صيد ماهي قزل […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ فرماندار بافق به اتفاق بخشدار مركزي و رييس جهاد كشاورزي بافق از برخي از پروژه هاي عمراني و كشاورزي روستاي بساب اين شهرستان بازديد كرد.

فرماندار بافق در ابتداي اين بازديد با حضور در محل استخر پرورش ماهي اين روستا از نزديك درجريان اولين دوره  از صيد ماهي قزل آلا اين استخر كه با ظرفيت بالغ بر 3 تن در سال ساخته شده است قرار گرفت.

سيد مهدي طلايي مقدم و هيئت همراه در ادامه از گلخانه كشت گوجه فرنگي اين روستا كه با ظرفيت 25 تن در سال در مساحتي بالغ بر 2800 متر مربع احداث شده است ديدن كرد.

فرماندار بافق در حاشيه بازديد از اين گلخانه با تاكيد بر گسترش صنعت كشاورزي و دامپروري در دهستان سبزدشت و بويژه روستاي بساب گفت: خوشبختانه در چند سال اخير اقدامات مناسبي در راستاي توسعه صنعت كشاورزي و دامپروري در دهستان بساب صورت گرفته است كه با وجود پتانسيل بالاي اين منطقه  و سياست هاي دولت تدبير و اميد در بحث توسعه و آباداني روستا ها، مي طلبد يك عزم عمومي در بين روستاييان اين منطقه در اين زمينه ايجاد شود.

ديدار با خانواده شهيد سعيد توكلي بسابي و بازديد از رستوران بين راهي اين روستا از ديگر برنامه هاي سفر يكروزه فرماندار بافق به روستاي بساب دهستان سبزدشت بود.

 

IMG_3842 IMG_3843 IMG_3870 IMG_3885 IMG_3873 IMG_3913 IMG_3902

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده