رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  • کد خبر : ۸۶۳۲۴
  • چاپ خبر : آموزش حضوری دانش آموزان دبستان پسرانه سجاد(ع) توسط پلیس راهور بافق

آموزش حضوری دانش آموزان دبستان پسرانه سجاد(ع) توسط پلیس راهور بافق

صبح امروز رئیس پلیس راهور شهرستان بافق به همراه کارشناس پلیس راهور با حضور در دبستان پسرانه سجاد(ع)، آموزشهای ترافیکی را به دانش آموزان ارائه دادند. به گزارش آفتاب بافق؛  ستوانیکم محمود محمدی رئیس پلیس راهور شهرستان بافق به همراه ستوانیکم محمدحسن تقی زاده کارشناس پلیس راهور، صبح امروز با حضور در دبستان پسرانه سجاد(ع) […]

صبح امروز رئیس پلیس راهور شهرستان بافق به همراه کارشناس پلیس راهور با حضور در دبستان پسرانه سجاد(ع)، آموزشهای ترافیکی را به دانش آموزان ارائه دادند.

به گزارش آفتاب بافق؛  ستوانیکم محمود محمدی رئیس پلیس راهور شهرستان بافق به همراه ستوانیکم محمدحسن تقی زاده کارشناس پلیس راهور، صبح امروز با حضور در دبستان پسرانه سجاد(ع) آموزش های لازم را به دانش آموزان ارائه دادند و بیان داشتند: دانش آموزان باید بدانند برای حرکت در خیابان، تنها مجاز به حرکت از داخل پیاده رو هستند و نباید یکباره به وسط خیابان بدوند و برای عبور از خیابان باید از جایی که دارای خط کشی عابر پیاده می باشد حرکت کنند.

رئیس پلیس راهور بافق ادامه داد: برای حفظ سلامت و پیشگیری از تصادفات رانندگی، باید از بازی کردن در خیابان ها خودداری کنید و هنگام دوچرخه سواری از کلاه ایمنی مخصوص استفاده نمایید و  برای حرکت به خودروهای دیگر آویزان نشوید.

وی افزود: در کوچه و خیابان ها اسکیت سواری نکنید و در مواقع استفاده از سرویس مدارس، تمام نکات ایمنی از جمله بیرون نبردن سر و دست از پنجره و هل ندادن یکدیگر در سرویس و راه نرفتن در داخل سرویس به هنگام حرکت را رعایت کنید.

رئیس پلیس راهور بافق تصریح کرد: بهتر است برای عبور از عرض خیابان در جایی که خط کشی عابر پیاده ندارد کوتاهترین مسیر عرضی خیابان را انتخاب کنید و ابتدا سمت چپ را نگاه کرده و در صورتی که وسیله نقلیه ای عبور نمی کرد تا وسط خیابان حرکت کنند و سپس با نگاه کردن به سمت راست، چنانچه خطری متوجه آنها نبود ادامه مسیر دهند.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده