رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  • کد خبر : ۸۶۳۶۴
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم قصه گویی در آموزشگاه دخترانه 13 آبان بافق + تصاویر

برگزاری مراسم قصه گویی در آموزشگاه دخترانه 13 آبان بافق + تصاویر

بمناسبت گرامیداشت هفته کودک مراسم قصه گویی با همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آموزشگاه دخترانه 13 آبان بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با هفته ملی کودک،صبح امروز مراسم قصه گویی با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش بافق،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی،رئیس اداره کتابخانه […]

بمناسبت گرامیداشت هفته کودک مراسم قصه گویی با همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آموزشگاه دخترانه 13 آبان بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با هفته ملی کودک،صبح امروز مراسم قصه گویی با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش بافق،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان،رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از مدیران مدرسه و دانش آموزان در آموزشگاه 13 آبان برگزار شد.

در این مراسم گروه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به قصه گویی پرداختند که زهرا دهستانی مدیر کانون پیرامون این برنامه بیان کرد: به مناسبت هفته کودک از کودکانی که در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی حضور داشتند و در این مراسم نیز برای کودکان قصه گویی کردند،تقدیر به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه 10 نفر از شرکت کنندگان در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی حضور داشتند،یادآور شد: برنامه قصه گویی در مدارس همچنان ادامه خواهد داشت.

دهستانی از جمله برنامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک را حضور در مدارس و اجرای فعالیت های قصه گویی،کاردستی،شعر خوانی،بازی و سرگرمی،بازدید کودکان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،اجرای فعالیت کودک،بازی نشاط و خانواده عنوان کرد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت هفته ملی کودک عضویت در کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز رایگان می باشد.

در این مدارس قاسمزاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق نیز پیرامون قصه گویی مطالبی را بیان کرد و از مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کادر آموزشگاه 13 آبان برای اجرای این مراسم تشکر و قدردانی کرد.

خبر: ن.رادمنش

عکس: م.تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده