رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
  • کد خبر : ۸۶۸۱۰
  • چاپ خبر : جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس با محوریت انتخابات شورای دانش آموزی و یوم الله 13 آبان

جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس با محوریت انتخابات شورای دانش آموزی و یوم الله 13 آبان

جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس با محوریت انتخابات شورای دانش آموزی و یوم الله ۱۳ آبان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ در این نشست مدیریت آموزش و پرورش بافق ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی ، خاطر نشان کرد  : رسالت همگان در این راستا شناساندن فلسفه قیام عاشورا و اربعین به نسل […]

جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس با محوریت انتخابات شورای دانش آموزی و یوم الله ۱۳ آبان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در این نشست مدیریت آموزش و پرورش بافق ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی ، خاطر نشان کرد  : رسالت همگان در این راستا شناساندن فلسفه قیام عاشورا و اربعین به نسل جوان بویژه دانش آموزان می باشد.

قاسم زاده پیرامون سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش و ساحتهای شش گانه آن مطالبی بیان داشت و گفت : سند تحول بنیادین نقشه راه و تربیت دانش آموز تمام ساحتی از ماموریت های ویژه ی آموزش و پرورش می باشد.

توجه ویژه به امر اقامه نماز در مدارس  ، آشنا نمودن آنان با مناسبت های ملی و مذهبی به زبان قابل فهم ، جلب مشارکت دانش آموزان ، برگزاری پرشور انتخابات شورای دانش آموزی و برنامه ریزی برای راهپیمایی یوم الله ۱۳ابان از دیگر مطالبی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.

در ادامه سلیمانی ؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق ضمن تشکر از حمایت و همکاری همه جانبه مدیریت آموزش و پرورش ،  پیرامون راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان مطالبی را بیان داشت و خواستار مشارکت فعال دانش آموزان و همکاری مدیران و معاونان پرورشی برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم شد .

در ادامه معاونت پرورشی  آموزش و پرورش نیز بر نقش حائز اهمیت مربیان پرورشی تاکید نمود و از آنان خواست بحث نماز را جدی بگیرند و در این خصوص گفت : نمازخانه  مدارس  باید مطلوب و در شان این امر عبادی  به جهت جذب بیشتر دانش آموزان باشد.

میر جعفری افزود  : امسال نیز انتخابات شورای دانش آموزی اول آبان در مدارس برگزار میشود و خواستار  انتخاباتی پرشور و  با حضور فعال دانش آموزان شد .

وی اعلام نمود: امسال معاون و مربی تربیتی شاخص بر اساس عملکر د شایسته و متناسب این حوزه و تعداد شرکت کنندگان در مسابقات و نتایج کسب شده ؛ انتخاب خواهد شد

در پایان کارشناسان پرورشی در خصوص مسابقات قرآنی ،  فرهنگی و هنری  بر اساس بخشنامه مسابقات و رشته های مورد مسابقه در هر بخش ، توضیحاتی را  ارائه نمودند .

منبع: روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده