رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
  • کد خبر : ۸۷۵۰۵
  • چاپ خبر : دستگاه ماموگرافی تحویل بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بافق شد
همزمان با هفته سلامت زنان؛

دستگاه ماموگرافی تحویل بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بافق شد

مشاور فرماندار در امور بانوان  گفت: دستگاه ماموگرافی با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال خریداری و همزمان با هفته سلامت زنان تحویل بخش رادیولوژی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شد. به گزارش آفتاب بافق؛ حمیده مراد علیزاده مشاور فرماندار در امور بانوان  با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به اینکه دستگاه ماموگرافی مهمترین […]

مشاور فرماندار در امور بانوان  گفت: دستگاه ماموگرافی با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال خریداری و همزمان با هفته سلامت زنان تحویل بخش رادیولوژی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ حمیده مراد علیزاده مشاور فرماندار در امور بانوان  با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به اینکه دستگاه ماموگرافی مهمترین دستگاه برای تشخیص به موقع سرطان در بین بانوان است و کمبود این دستگاه در شهرستان بانوان را با مشکلات زیادی از جمله عدم توان پرداخت هزینه های ماموگرافی در بخش های خصوصی، صرف زمان و تردد به مرکز استان برای بیماران و… ایجاد کرده بود.

وی تصریح کرد: مقدمات خرید این دستگاه با رایزنی های فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مساعدت های دانشگاه علوم پزشکی یزد فراهم و در هفته سلامت زنان به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بافق تحویل و در ۱۵ روز آینده راه اندازی خواهد شد.

مراد علیزاده در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های فرماندار و مسئولین مربوطه بهداشت و درمان استان و شهرستان، گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از همدلی و مشارکت همگانی، در عرصه خدمتگزاری به مردم کوشا باشیم.

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده