رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
  • کد خبر : ۸۷۹۷
  • چاپ خبر : برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌ملی شنا بیماران خاص و پیوند اعضاء در بافق

برگزاری مسابقات انتخابی تیم‌ملی شنا بیماران خاص و پیوند اعضاء در بافق

مسابقات شنای انتخابی تیم ملی شنای «پیوند اعضاء و بیماران خاص» با حضور 16 ورزشکار بین‌المللی از 9 استان تهران، اصفهان، کرمانشاه، همدان، فارس، کردستان، خراسان‌جنوبی، مازندران و یزد در  6 ماده، 200 متر آزاد، 50 متر کرال آزاد، 50 متر کرال پشت، 100 متر کرال پشت و 50 متر قورباغه در یک روز برگزار […]

مسابقات شنای انتخابی تیم ملی شنای «پیوند اعضاء و بیماران خاص» با حضور 16 ورزشکار بین‌المللی از 9 استان تهران، اصفهان، کرمانشاه، همدان، فارس، کردستان، خراسان‌جنوبی، مازندران و یزد در  6 ماده، 200 متر آزاد، 50 متر کرال آزاد، 50 متر کرال پشت، 100 متر کرال پشت و 50 متر قورباغه در یک روز برگزار شد.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و محمدجواد عسکری مدیرعامل سنگ‌آهن مرکزی ایران و همچنین مجتبی علمدار مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان در امور جوانان و حسن آتش افروز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در این مسابقات حضور یافتند.

محمد دهستانی رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان یزد با بیان اینکه در این دوره از مسابقات از استان یزد 3 ورزشکار دارای مقام کشوری شرکت کرده‌اند اظهار داشت: برگشت سلامت روحی و روانی بیماران خاص از جمله اهداف برگزاری این مسابقات در استان  یزد بود.   

دهستانی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 300 نفر ورزشکار پیوند اعضا در استان یزد مشغول به فعالیت‌های مختلف ورزشی هستند گفت: ارتقاء تعداد ورزشکاران پیوند اعضای استان به 500 نفر از جمله برنامه‌های در دستور کار این هیئت ورزشی در استان است.

مسابقات-پیوند-اعضاء-کشور مسابقات-شنا-پیوند-اعضاء-کشور1 مسابقات-شنا-پیوند-اعضاء-کشور3 مسابقات-شنا-پیوند-اعضاء-کشور4 مسابقات-شنا-پیوند-اعضاء-کشور6

منبع خبر: خبرگزاری فارس

منیع عکس: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده