رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  • کد خبر : ۸۸۲۶۷
  • چاپ خبر : پیام تبریک مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به مناسبت هفته بسیج

جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران طی پیامی آغاز هفته بسیج را تمامی بسیجیان و حماسه‌آفرینان پرافتخار این عرصه تبریک گفت. به گزارش آفتاب بافق؛ سید مصطفی فخر بافقی جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در پیامی آغاز هفته […]

جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران طی پیامی آغاز هفته بسیج را تمامی بسیجیان و حماسه‌آفرینان پرافتخار این عرصه تبریک گفت.

به گزارش آفتاب بافق؛ سید مصطفی فخر بافقی جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در پیامی آغاز هفته بسیج را به تمامی بسیجیان آزاده و عاشورا مسلک ایران اسلامی تبريک و تهنيت عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‌اند. امام خمینی (ره)

در  ‌آذر ماه سال ۱۳۵۸ و با فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، خالص و مردمی که با عشق به ذات باریتعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی خویش حراست و پاسداری کنند.

بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ایمان و از خودگذشتگی، شور و شعور و بصیرت را می‌توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید، راهی که باعث شد جوانان این دیار با قدم نهادن در آن در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و اکنون نیز با تداوم این مسیر الهی، انقلاب و نظام اسلامی را با رهنمود های مقام معظم رهبری (مد ظلة العالی ) از گزند و آسیب بدخواهان در امان نگه داشته و در تمامی افتخاراتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تاکنون به دست آورده، سهیم باشند.

اینجانب ضمن تبریک هفته گرامیداشت بسیج مستضعفین به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظلة العالی )،تمامی بسیجیان کشور بویژه بسیجیان سرافراز شهرستان بافق و بخصوص دلاور مردان پایگاه نبی اکرم شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق، پایداری در راه حفظ ارزش‌ها که حاصل رشادت‌های شهدا، جانبازان و آزادگان برای سربلندی ایران اسلامی است را آرزومندم.

جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

سید مصطفی فخر بافقی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده