رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  • کد خبر : ۸۸۲۸۶
  • چاپ خبر : شرکت سنگ آهن مرکزی ایران میزبان یادگاران 8 سال دفاع مقدس شد +تصاویر
به مناسبت هفته بسیج:

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران میزبان یادگاران 8 سال دفاع مقدس شد +تصاویر

همزمان با آغاز هفته بسیج،شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با دعوت از فرمانده و پاسداران پادگاه خاتمی یزد،میزبان یادگاران 8 سال دوران دفاع مقدس در هتل نیکان بافق شد. به گزارش آفتاب بافق؛ در اولین روز از گرامیداشت هفته بسیج،فرمانده و جمعی از پاسداران پادگان خاتمی یزد به همراه خانواده های خود بنا به دعوت […]

همزمان با آغاز هفته بسیج،شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با دعوت از فرمانده و پاسداران پادگاه خاتمی یزد،میزبان یادگاران 8 سال دوران دفاع مقدس در هتل نیکان بافق شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در اولین روز از گرامیداشت هفته بسیج،فرمانده و جمعی از پاسداران پادگان خاتمی یزد به همراه خانواده های خود بنا به دعوت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در سفر یکروزه خود به بافق از مجموعه چغارت و اماکن گردشگری شهرستان بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در مراسم میزبانی از فرمانده و پاسداران پادگان خاتمی یزد در هتل نیکان،ضمن خوش آمدگویی به سردار میرحسینی فرمانده پادگان خاتمی یزد و نیروهای مجموعه و خانواده های آنان و نیز یادگاران 8 سال دفاع مقدس،فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک عرض نمود.

وی با اشاره به اینکه در سال 76 و 77 به عنوان سرباز در پادگان خاتمی خدمت می نمودم،اظهار داشت:  سردار میرحسینی در آن زمان به عنوان سمبلی برای سربازان و نیروهایی که از نقاط مختلف کشور به این پادگان اعزام می شدند،بود. این بزرگ مرد و یادگار دوران دفاع مقدس، توجه بسیاری به امورات سربازان داشت و آنان را چون فرزندان خود می دانست و امروز با حضور وی خاطرات آن زمان برای من تجدید شده است.

فلاح امنیت حاکم در کشور را به برکت خدمات بسیجیان و پاسداران و از خودگذشتگی خانواده های آنان دانست.

سپس میرحسینی فرمانده پادگان خاتمی یزد ضمن تبریک هفته بسیج،فرمان تشکیل بسیج از سوی امام خمینی(ره) در 5 آذر ماه 58 و تاسیس ارتش 20 میلیونی را ضمانت امنیت کشور دانست و افزود: اکنون پایگاه های مقاومت در سراسر جهان اتشکیل شده و بدون شک بسیجیان سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه اگر نوا و تفکر بسیجی در کشوری حاکم شود دیگر هیچ قدرتی نمی تواند با آن مقابله کند،اظهار کرد: تفکر بسیجی سبب رشد فرهنگی،سیاسی و اقتصادی می شود و نابودی استکبار جهانی و مستکبران را بدنبال خواهد داشت.

میرحسینی از رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به جهت میزبانی این مراسم تشکر کرد و گفت: وی فردی ارزشمند از خانواده معظم شهدا با تفکری بسیجی است و امیدواریم تلاش او در مجموعه سنگ آهن سبب رونق اقتصاد کشور شود.

شاکر نماینده ولی فقیه در پادگان خاتمی یزد نیز در حاشیه این مراسم ضمن تبریک آغاز هفته بسیج، هدف از سفر به بافق را ارتقای روحیه معنوی و شادی نیروهای پاسدار و خانواده های آنان عنوان کرد و گفت:  دیدار با امام جمعه بافق،زیارت امامزاده عبدالله(ع) و بازدید از اماکن گردشگری شهرستان از جمله برنامه های این سفر یکروزه می باشد.

وی علت حضور در مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را آشنایی بیشتر با این مجموعه و نحوه استخراج سنگِ آهن عنوان کرد.

خبر: ن.رادمنش

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده