رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  • کد خبر : ۸۸۳۲۶
  • چاپ خبر : کمک 2 میلیارد ریالی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای تجهیز آزمایشگاه تامین اجتماعی بافق

کمک 2 میلیارد ریالی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای تجهیز آزمایشگاه تامین اجتماعی بافق

رضا فلاح مبارکه مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای خرید دستگاه VIDAS و تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی بافق اختصاص داد و بیان کرد: برای تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی به جهت خرید دستگاه VIDAS و انجام تست‌های ایمنولوژیک و هورمونی، مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت […]

رضا فلاح مبارکه مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای خرید دستگاه VIDAS و تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی بافق اختصاص داد و بیان کرد: برای تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی به جهت خرید دستگاه VIDAS و انجام تست‌های ایمنولوژیک و هورمونی، مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت کمک خواهیم کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران صبح امروز به همراه حیدری مدیر حوزه مدیرعامل، غلامرضاپور مدیر HSE و فخر بافقی مدیر روابط عمومی شرکت با حضور در درمانگاه و کلینیک تخصصی تامین اجتماعی با حیدری، رئیس این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

حیدری رئیس درمانگاه تامین اجتماعی بافق ضمن خوش آمدگویی،گزارشی از فعالیت های این مجموعه در سال 97 ارائه کرد و گفت: روزانه 170 نفر جهت درمان به پزشکان عمومی مراجعه می نمودند،در بخش درمانگاه تخصصی مراجعه به پزشک اطفال 3 هزار و 600 نفر ، متخصص زنان 1 هزار و 800 نفر ، دندانپزشکی 13 هزار نفر و آزمایشگاه 9 هزار و 500 نفر در طول سال گذشته انجام گرفت که در مجموع این ارقام به 110 هزار نفر می رسد.

وی با اشاره به اینکه درمانگاه بافق اکنون در سطح استان ارتقاء یافته و جزء یکی از سه مرکز درمانی برتر است،افزود: عملکرد ما بر اساس ارائه خدمات سنجیده می شود،علاوه بر آن استاندارهای درمان را در تامین اجتماعی رعایت می کنیم.

حیدری در ادامه به بیان برخی مشکلات درمانگاه در بخش های رادیولوژی،آزمایشگاه و … پرداخت و از دغدغه مدیرعامل شرکت سنگ آهن در بحث درمان تشکر کرد.

در ادامه رضا فلاح مبارکه با بیان اینکه بخش اعظمی از مراجعه کنندگان به تامین اجتماعی پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران هستند،گفت: هر چه شما بتوانید خدمات بیشتر و بهتری به این افراد دهید آنان می توانند با رضایت بیشتری در محل کار خود حاضر شوند و آورده خوبی برای شرکت خواهد داشت.

وی با اعلام آمادگی شرکت سنگ آهن آمادگی برای هر گونه کمک و همکاری در حد توان به جهت ارائه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان به ویژه پرسنل شرکت ،اظهار کرد: از انجام هر راهکاری در بهداری آهنشهر برای کاهش حجم ترافیک درمانی در تامین اجتماعی استقبال می کنیم.

فلاح مبارکه با توجه به مشکلات مطرح شده مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای خرید دستگاه VIDAS و تجهیز بخش آزمایشگاه اختصاص داد و بیان کرد: برای تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی به جهت خرید دستگاه VIDAS و انجام تست‌های ایمنولوژیک و هورمونی، مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت کمک خواهیم کرد.

وی همچنین با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران،مبلغ 50 میلیون ریال برای خرید کتاب به درمانگاه تامین اجتماعی با هزینه شرکت اختصاص داد.

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده