رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
  • کد خبر : ۸۸۳۶۱
  • چاپ خبر : راه یابی قصه‌گوی بافقی به مرحله نهایی بیست ‌و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

راه یابی قصه‌گوی بافقی به مرحله نهایی بیست ‌و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

بیست‌ و دومین جشنواره قصه‌گویی منطقه چهار کشور با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد و نام  زهرا دهستانی بافقی به‌عنوان یکی از 5 قصه گوی برگزیده و شایسته تقدیر اعلام و به مرحله نهایی این جشنواره راه یافت. به گزارش آفتاب بافق؛ آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی منطقه […]

بیست‌ و دومین جشنواره قصه‌گویی منطقه چهار کشور با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد و نام  زهرا دهستانی بافقی به‌عنوان یکی از 5 قصه گوی برگزیده و شایسته تقدیر اعلام و به مرحله نهایی این جشنواره راه یافت.

به گزارش آفتاب بافق؛ آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی منطقه چهار کشور چهارشنبه 29 آبانماه 98 با حضور شماری از هنرمندان، شرکت‌کنندگان، مسئولان و… در تالار شهر مشهد برگزار شد.

در این جشنواره ۳۰ قصه‌گو از ۶ استان طی دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان، پنج قصه‌گو به مرحله نهایی این جشنواره که شب یلدا در تهران برگزار می‌شود راه پیدا کردند.

 اسامی برگزیدگان به ترتیب به این شرح می باشد؛ قصه‌گوی قصه ” مهره مار” نر گس فضلی از خراسان رضوی. قصه‌گوی قصه ” سوپ هویج ” مریم دیندار از کرمان، قصه‌گوی قصه ” آرزوی بزرگ” فاطمه غفاری سروستانی از هرمزگان، قصه‌گوی قصه ” ابر کوچولو ” الهام اسکندری از هرمزگان و قصه‌گوی قصه ” حاکم نادان و دزد بدجنس ” زهرا دهستانی از بافق .

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده