رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  • کد خبر : ۸۸۳۸۷
  • چاپ خبر : برگزاری جلسه تبیین و تشریح طرحهای مشاغل خانگی ، کارورزی و مشوق بیمه ای

برگزاری جلسه تبیین و تشریح طرحهای مشاغل خانگی ، کارورزی و مشوق بیمه ای

 همزمان با سومین روز از هفته کار آفرینی که بنام ” کار آفرین و دانشگاه ” نامگذاری شده جلسه ای در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بافق  با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با سومین روز از هفته کار آفرینی که بنام ” کار آفرین […]

 همزمان با سومین روز از هفته کار آفرینی که بنام ” کار آفرین و دانشگاه ” نامگذاری شده جلسه ای در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بافق  با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با سومین روز از هفته کار آفرینی که بنام ” کار آفرین و دانشگاه ” نامگذاری شده جلسه ای در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بافق  با حضور مصطفی فتاحی معاون عمرانی فرماندار، رؤسای آموزش ،پرورش، تامین اجتماعی،مرکز فنی حرفه ای شهرستان ، کمیته امداد حضرت امام (ره )،نمایندگان دانشگاه جامع علمی کاربردی و پیام نور و جهاد کشاورزی شهرستان شرکت ذوب روی بافق برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان  ضمن معرفی طرح های مشاغل خانگی ، مشوق بیمه ای وطرح  کارورزی گفت مهمترین مزیت کسب و کارهای خرد و مشاغل خانگی فرآیند سریع صدور مجوز ، زود بازده بودن و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به آنها  می باشد.

 وی مهمترین مزیت طرح های مشوق بیمه ای و کارورزی را نیز تخفیف 100 درصدی بیمه سهم کارفرما اعلام نمود .

در این جلسه مصطفی فتاحی معاون فرماندار نیز ضمن تاکید بر اهمیت و پیگیری طرح های اشتغال دولت در راستای بسته رونق تولید خواستار پیگیری دستگهای متولی امر اشتغال و اطلاع رسانی بیشتر طرحهای اشتغال دولت شد .

سایر مسئولین حاضر در جلسه و نیز نمایندگان دستگاها و شرکت های حاضر به بیان دیدگاهها و نظرات خود در خصوص طرحهای مورد اشاره پرداختند .

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده