رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  • کد خبر : ۸۸۴۴۶
  • چاپ خبر : برگزاری همایش اقتدار بسیج در بافق / تجمع اقشار مختلف مردم در حمایت از امنیت و اقتدار کشور + تصاویر

برگزاری همایش اقتدار بسیج در بافق / تجمع اقشار مختلف مردم در حمایت از امنیت و اقتدار کشور + تصاویر

همایش اقتدار بسیج صبح امروز با حضور مسئولان،بسیجیان و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان بافق در حمایت از امنیت و اقتدار کشور و نشان دادن انزجار خود از آشوبگران و اغتشاشگران کشور در محل امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره)، همایش […]

همایش اقتدار بسیج صبح امروز با حضور مسئولان،بسیجیان و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان بافق در حمایت از امنیت و اقتدار کشور و نشان دادن انزجار خود از آشوبگران و اغتشاشگران کشور در محل امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره)، همایش اقتدار بسیج با حضور سردار فتوحی فرمانده سابق سپاه الغدیر یزد، امام جمعه و فرماندار بافق، فرمانده بسیج سپاه ناحیه،مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران،بخشدار،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)،شورای اسلامی شهر و شهرستان،بخشدار و جمعی دیگر از مسئولین ادارت،نهاد ها و بسیجیان و مردم ولایتمدار بافق در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) این شهرستان برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم فرمانده بسیج سپاه ناحیه  بافق ضمن خیر مقدم با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: دستاوردهای کشور در تمام عرصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و نظامی حاصل تفکر ارزشمند بسیج است.

سرهنگ علی صادقی با اشاره به حضور پررنگ بسیج در عرصه های مختلف، افزود: امروز امواج خروشان انقلاب اسلامی و تفکر ناب بسیجی در همه جای دنیا، به عنوان یک موج زنده رو به جلو حرکت و افتخار آفرینی میکند و تحقق این امر سبب خشم استبکار جهانی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه بافق بسیج را متشکل از آحاد مختلف مردم دانست که با ولایت پذیری و روحیه ای خستگی ناپذیر همیشه در همه صحنه های انقلاب اسلامی جان خود را کف دست قرار می دهد و با اقتدار در وسط میدان می ایستند.

خبر: ن .رادمنش

عکس: م.تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده