رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  • کد خبر : ۸۸۴۹۵
  • چاپ خبر : برگزاری مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق + تصاویر

برگزاری مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق + تصاویر

همزمان با سراسر کشور،مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق به منظور آمادگی یگان های امدادی و همچنین دانش آموزان هنگام بروز حوادث غیر مترقبه به ویژه زلزله برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق همزمان با سراسر کشور صبح امروز با حضور فرماندار،دبیر ستاد بحران شهرستان،مدیر آموزش و پرورش،دستگاه های […]

همزمان با سراسر کشور،مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق به منظور آمادگی یگان های امدادی و همچنین دانش آموزان هنگام بروز حوادث غیر مترقبه به ویژه زلزله برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق همزمان با سراسر کشور صبح امروز با حضور فرماندار،دبیر ستاد بحران شهرستان،مدیر آموزش و پرورش،دستگاه های امدادی و امنیتی و مشارکت دانش آموزان بصورت نمادین در آموزشگاه رضوان برگزار شد.

پورامینی دبیر ستاد بحران شهرستان بافق هدف از برگزاری این مانور را شناسایی نقاط ضعف و قوت و رفع نقاط ضعف و آمادگی در برابر حوادث واقعی به ویژه زلزله بیان کرد.

وی با بیان اینکه امسال 10 مدرسه که دارای نقاط ضعف بودند انتخاب شدند تا پیش بینی در مقابل وقوع زلزله را داشته باشند،افزود: تلاش شد در این مانور نقاط ضعف شناسایی تا آموزشگاه ها برنامه هایی برای رفع آن داشته باشند.

دبیر ستاد بحران شهرستان یادآور شد: کلیه دستگاه های امدادی و امنیتی در این مانور حضور دارند که با هماهنگی مدیر آموزش و پرورش و مدیریت ستاد بحران شهرستان انجام گرفت.

پور امینی در پاسخ به سوال خبرنگار بافق با توجه به پیش رو بودن فصل زمستان چه تمهیدایی برای مقابله با وقوع سیل در شهرستان انجام گرفته است،گفت: امسال اقدامات در 2 حوزه شهری و بخش مرکزی انجام گرفته است که در حوزه شهری با مدیریت شهرداری برنامه ها انجام گرفته و حوزه بخش نیز بیش از یکماه ماشین آلات سنگین را برای ایجاد خاکریز و تقویت بندهای حفاظتی برای مقابله با سیل های احتمالی در روستا و محورهایی مثل قنوات، خطوط نیرو و راه داشتیم.

خبر: ن.رادمنش

عکس: م.تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “برگزاری مانور زلزله در مدارس شهرستان بافق + تصاویر”

  • این مانورهای زلزله رو کاش به مسئولین یاد میدادین.هلال احمر لطف کرده بودن برای اموزش به مدرسه ای که پسرم درس میخوند رفته بودن .درحالیکه زلزله شده و پسرم با ترس و واهمه اعلام زلزله کرده معلم کلاس سیلی محکمی به گوش پسرم زده.بعد متوجه ازدحام و شلوغ بودن دانش اموزان درسالن میشن که فریاد میزدن زلزله.چی میشه گف جز سکوت

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده