رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
  • کد خبر : ۸۸۷۵۸
  • چاپ خبر : استقبال بی نظیر بافقی ها از فیلم سینمایی ” مطرب ” و ” چشم و گوش بسته ” / تمدید یک هفته ای اکران فیلم ها

استقبال بی نظیر بافقی ها از فیلم سینمایی ” مطرب ” و ” چشم و گوش بسته ” / تمدید یک هفته ای اکران فیلم ها

مسئول سینما قدس آهنشهر گفت: به دلیل استقبال بی نظیر بافقی ها و علاقمندان به سینما از دو فیلم کمدی و شاد ” مطرب ” و ” چشم و گوش بسته ” ؛ طی رایزنی این فیلم ها به مدت یک هفته دیگر تمدید و روی پرده سینما خواهد رفت. به گزارش آفتاب بافق؛ فیلم […]

مسئول سینما قدس آهنشهر گفت: به دلیل استقبال بی نظیر بافقی ها و علاقمندان به سینما از دو فیلم کمدی و شاد ” مطرب ” و ” چشم و گوش بسته ” ؛ طی رایزنی این فیلم ها به مدت یک هفته دیگر تمدید و روی پرده سینما خواهد رفت.

به گزارش آفتاب بافق؛ فیلم های کمدی و مهیج مطرب ساخته مصطفی کیانی و چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن از فیلم های تازه اکران شده در کشور هستند که طی روزهای اخیر روی پرده سینما قدس آهنشهر رفته و مورد استقبال بسیاری از شهروندان بافقی و علاقمندان به سینما قرار گرفت.

تقی زاده مسئول سینما قدس آهنشهر امروز در آخرین شب از اکران این فیلم ها با اعلام تمدید یک هفته ای فیلم های مطرب و چشم و گوش بسته در شهرستان بافق گفت: بدنبال استقبال بی نظیر مخاطبان از این دو فیلم و درخواست آنان برای اکران،طی موافقت مدیر روابط عمومی شرکت و رایزنی های صورت گرفته،یک هفته دیگر روی پرده سینما قدس آهنشهر خواهد بود.

وی افزود: علاقمندان به سینما می توانند فیلم سینمایی چشم و گوش بسته را ساعت 18 و مطرب ساعت 20 در سینما قدس آهنشهر تماشا کنند.

خبر: ن.رادمنش

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده