رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
  • کد خبر : ۸۹۰۲۶
  • چاپ خبر : ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن تا 20 آذرماه تمدید شد

ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن تا 20 آذرماه تمدید شد

 ثبت‌نام هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم  در سامانه این آزمون به آدرس www.quranedu.ir  تا روز 20 آذرماه ادامه خواهد داشت. به گزارش آفتاب بافق؛ ثبت‌نام هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم  در سامانه این آزمون به آدرس www.quranedu.ir  تا روز 20 آذرماه ادامه خواهد داشت و هر داوطلب می‌تواند از […]

 ثبت‌نام هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم  در سامانه این آزمون به آدرس www.quranedu.ir  تا روز 20 آذرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش آفتاب بافق؛ ثبت‌نام هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم  در سامانه این آزمون به آدرس www.quranedu.ir  تا روز 20 آذرماه ادامه خواهد داشت و هر داوطلب می‌تواند از میان رشته‌های آزمون، شامل حفظ قرآن‌کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن‌کریم، معارف اهل بیت(ع) و رشته‌های الکترونیکی، یک رشته را انتخاب کند.

هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در رشته‌های تفسیر سوره بقره، ترجمه و درک معانی سوره بقره، حفظ و ترجمه نهج‌البلاغه، حفظ و ترجمه صحیفه سجادیه و نیایش‌های امام سجاد(ع)، حفظ جزء 30، حفظ جزء اول، حفظ سوره بقره، حفظ پنج جزء اول، حفظ 10 جزء اول، حفظ 15 جزء اول، حفظ 20 جزء اول، حفظ 25 جزء اول، حفظ کل قرآن‌کریم،‌ سبک زندگی و سیره معصومین (1 و 2) و روخوانی قرآن برپا می‌شود.

منبع: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده