رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
  • کد خبر : ۸۹۰۵۵
  • چاپ خبر : نصب‌ و ارتقاء آنتن های دیجیتال تلویزیونی در روستاهای بافق

نصب‌ و ارتقاء آنتن های دیجیتال تلویزیونی در روستاهای بافق

معاون فنی صدا و سیمای استان یزد: به منظور پوشش کامل شبکه های تلویزیونی، عملیات نصب و ارتقاء آنتن های دیجیتال تلویزیونی در روستاهای شهرستان بافق بر اساس اولویت بندی اعلام شده انجام می شود. به گزارش آفتاب بافق؛ مصون معاون فنی صدا و سیمای استان در دیدار با بخشدار مرکزی بافق عنوان داشت: به […]

معاون فنی صدا و سیمای استان یزد: به منظور پوشش کامل شبکه های تلویزیونی، عملیات نصب و ارتقاء آنتن های دیجیتال تلویزیونی در روستاهای شهرستان بافق بر اساس اولویت بندی اعلام شده انجام می شود.

به گزارش آفتاب بافق؛ مصون معاون فنی صدا و سیمای استان در دیدار با بخشدار مرکزی بافق عنوان داشت: به منظور پوشش کامل شبکه های تلویزیونی، عملیات نصب و ارتقاء آنتن های دیجیتال تلویزیونی در روستاهای شهرستان بافق بر اساس اولویت بندی اعلام شده انجام می شود.

پورامینی بخشدار مرکزی گفت: راه اندازی یا ارتقاء آنتن های دیجیتال در بخش مرکزی از هفته دولت آغاز و پس از همسک که با راه اندازی آنتن دیجیتال تحت پوشش شبکه های سراسری و استانی قرار گرفت پوشش تعدادی از روستاهای دهستان سبزدشت، دیجیتال شبکه استانی برای قطرم و شادکام و دیجیتال دارستان نیز در برنامه قرار گرفته که به ترتیب شاهد بهره برداری از آنها خواهیم بود.

منبع:  روابط عمومی بخشداری مرکزی بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده