رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
  • کد خبر : ۸۹۱۰۴
  • چاپ خبر : اجرای عملیات شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی 14 کیلومتر از بزرگراه بافق- یزد

اجرای عملیات شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی 14 کیلومتر از بزرگراه بافق- یزد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : در  ابتدای سال جاری شانه سازی واصلاح شیب شیروانی 20 کیلومتر از بزرگراه بافق – یزد در دستور کار این اداره قرار گرفت که تاکنون موفق به انجام 14 کیلومتر از آن شده ایم . به گزارش آفتاب بافق؛ محمد صالح عابدی رئیس اداره […]

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : در  ابتدای سال جاری شانه سازی واصلاح شیب شیروانی 20 کیلومتر از بزرگراه بافق – یزد در دستور کار این اداره قرار گرفت که تاکنون موفق به انجام 14 کیلومتر از آن شده ایم .

به گزارش آفتاب بافق؛ محمد صالح عابدی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  در این رابطه گفت : در  ابتدای سال جاری شانه سازی واصلاح شیب شیروانی 20 کیلومتر از بزرگراه بافق – یزد در دستور کار این اداره قرار گرفت که تاکنون موفق به انجام 14 کیلومتر از آن شده ایم .

وی افزود: شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی و بخشنده کردن راه ها ضمن ارتقا ایمنی محور، تصادفات و حوادث جاده ای ناشی از اشتباهات رانندگی را کاهش و از شدت تصادفات می کاهد.

عابدی خاطر نشان کرد: این عملیات با تکیه بر توان ماشین آلات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و با حجم عملیات خاکریزی به مقدار 250 هزار متر مکعب  و با اعتبار2400میلیون ریال از منابع داخلی در حال انجام است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده