رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
  • کد خبر : ۸۹۱۰۷
  • چاپ خبر : برگزاری چهارمین جلسه از سلسله مباحث تحکیم خانواده به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق +تصاویر

برگزاری چهارمین جلسه از سلسله مباحث تحکیم خانواده به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق +تصاویر

  چهارمین جلسه از سلسله مباحث تحکیم خانواده با محوریت سبک زندگی و موضوع ” محرمانه های اتاق خواب ” ویژه بانوان، به همت روابط عمومی و واحد آموزش شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق امشب در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی […]

 

چهارمین جلسه از سلسله مباحث تحکیم خانواده با محوریت سبک زندگی و موضوع ” محرمانه های اتاق خواب ” ویژه بانوان، به همت روابط عمومی و واحد آموزش شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق امشب در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در ابتدای این مراسم ضمن خوش آمدگویی به خانواده بزرگ شرکت سنگ آهن و همشهریان به ویژه دکتر طاهره حصیب سخنران این جلسه، بیان کرد: چهارمین جلسه از سلسله مباحث تحکیم خانواده سری دوم در سال 98 به همت معاونت منابع انسانی شرکت برگزار شده که در آن به بیان مباحثی که بیان نشده و یا کمتر مطرح شده است،خواهیم پرداخت.

فخری بافقی از مساعدت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی برای بهتر برگزار شدن این مراسم تشکر کرد.

در ادامه دکتر طاهره حصیب سخنران این جلسه یکی از دلایل انتخاب این مبحث را آسیب هایی عنوان کرد که در جامعه مشاهده می شود و افزود: متاسفانه همسران پیرامون این موضوع و نقش آن در افزایش غنی سازی کیفیت زندگی آگاهی ندارند.

وی با بیان اینکه هر چه زندگی جلوتر می رود این موضوع کم اهمیت تر می شود،اظهار داشت: حتی فرزندان ما الگوهای سالمی از رفتارهای والدین را در اینباره دریافت نمی کنند.

حصیب ادامه داد: در این جلسه به خانواده ها می گوییم که این موضوع قابل پرداختن است و زن نباید تنها متکی به اطلاعات سنتی باشد. به روز بودن موضوعات در جامعه سبب شده تا نیازها متفاوت باشد،بنابراین باید پاسخ متفاوت داد تا همسران بتوانند نیازهای زندگی زناشویی خود را برآورده کنند.

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده