رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
  • کد خبر : ۸۹۱۲۳
  • چاپ خبر : تجلیل از مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق

تجلیل از مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق

در حاشیه برگزاری یکصد و نود و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی از مسئولان و اعضای این شورا در محل تالار فرهنگیان از زحمات و حمایت های مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق تجلیل به عمل آمد. به گزارش آفتاب بافق؛ فرماندار بافق در […]

در حاشیه برگزاری یکصد و نود و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی از مسئولان و اعضای این شورا در محل تالار فرهنگیان از زحمات و حمایت های مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق تجلیل به عمل آمد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فرماندار بافق در این نشست با قدردانی از مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق گفت: از رویکرد مدیرعامل این شرکت نسبت به موضوع آموزش و پرورش شهرستان تشکر و قدردانی مینمایم.

زاده رحمانی افزود: اینکه فلاح مدیرعامل شرکت به صورت خودجوش به موضوع مهم و حیاتی آموزش دانش آموزان شهرستان توجه ویژه و نگاهی متفاوت دارند ارزشمند و قابل تحسین می باشد.

گفتنی است در روزهای گذشته بیش از 2 میلیارد ریال مساعدت مالی جهت تامین تجهیزات ورزشی مدارس از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی به آموزش و پرورش شهرستان اختصاص داده شده و همچنین در هفته های گذشته نیز تفاهم نامه ساخت دو باب آموزشگاه خیری در شهرستان بین این دو ارگان به امضا رسیده است.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده