رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
  • کد خبر : ۸۹۱۲۶
  • چاپ خبر : نقش مؤثر بانک صادرات در حمایت از طرح های بزرگ کشور / حمایت از تولید کنندگان داخلی محور سیاست های بانک صادرات
رئیس هئیت مدیره بانک صادرات کشور:

نقش مؤثر بانک صادرات در حمایت از طرح های بزرگ کشور / حمایت از تولید کنندگان داخلی محور سیاست های بانک صادرات

رئیس هئیت مدیره بانک صادرات کشور در دیدار با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با اعلام حمایت از تولید کنندگان داخلی،بیان کرد: بانک صادرات آمادگی هر گونه خدمات و همکاری با این مجموعه بزرگ معدنی را دارد و در این راستا از ظرفیت شعب داخلی و خارجی استفاده خواهد کرد. به […]

رئیس هئیت مدیره بانک صادرات کشور در دیدار با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با اعلام حمایت از تولید کنندگان داخلی،بیان کرد: بانک صادرات آمادگی هر گونه خدمات و همکاری با این مجموعه بزرگ معدنی را دارد و در این راستا از ظرفیت شعب داخلی و خارجی استفاده خواهد کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای هئیت مدیره بانک صادرات کشور صبح امروز چهارشنبه ۲۰ آذرماه با حضور در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با رضا فلاح مبارکه مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

 رضا فلاح مبارکه در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمدگویی به اعضای هئیت مدیره بانک صادرات کشور و همکاران آنان در استان و شهرستان، تاریخچه ای کوتاه از فعالیت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق بیان نمود.

وی با بیان اینکه در دهه 80 کارخانه فرآوری برای تغلیظ سنگ های کم عیار و تولید کنستانتره احداث شد،افزود: سالیانه 5 هزار تن کنستانتره تولید می شود که به بازار داخلی و خارجی صادر می شود و اکنون برای جلوگیری از خام فروشی و منع صادرات به خارج از کشور، محصولات در داخل فروش می رود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن ادامه داد: در کنار کارخانه فرآوری مجموعه آگلومراسیون نیز وجود دارد که در حال فعالیت است .

 بالغ بر 6 هزار نفر بطور مستقیم در این مجموعه بزرگ معدنی مشغول به کار هستند.

وی همچنین از پروژه گندله سازی به عنوان حلقه ای دیگر از زنجیره فولاد با پیشرفت فیزیکی89 درصد یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به آنکه ذخیره معدنی یکی از بحث های مهم کارخانجات معدنی و فولادی است،خوشبختانه آنومالی های بسیاری در منطقه شناسایی شده که برخی مانند معدن سه چاهون در حال بهره برداری و برخی دیگر مانند  D19 که مشترک با چادرملو می باشد و آنومالی شمالی در حال اکتشاف است.

فلاح مبارکه با بیان اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی تاکنون نقش خوبی در تامین خوراک صنایع فولادی کشور داشته است،تاکید کرد: هدف ما حرکت در راستای تکمیل چرخه فولاد است تا علاوه بر جلوگیری از خام فروشی، ارزش افزوده بیشتری را در منطقه داشته باشیم.

 در ادامه قائم مقام مدیرعامل  بانک صادرات کشور در خصوص عملکرد این بانک مطالبی را عنوان کرد و گفت: بانک صادرات بعنوان مجموعه ای که 70 سال فعالیت دارد همیشه بدنبال خدمات رسانی به صنایع بزرگ کشور بوده و اقدامات بسیار بزرگی در مناطق دور دست در بحث های راه سازی،اتوبان و جاده ای داشته و سعی کرده ایم نقش موثری را در طرح های بزرگ کشور داشته باشیم.

وی با اعلام حمایت از تولید کنندگان داخلی،بیان کرد: بانک صادرات آمادگی هر گونه خدمات و همکاری با این مجموعه بزرگ معدنی را دارد و در این راستا از ظرفیت شعب داخلی و خارجی استفاده خواهد کرد.

در پایان اعضای هیئت مدیره بانک صادرات کشور از پیت معدن، کارخانه فرآوری و پروژه گندله سه چاهون بازدید کردند.

گفتنی است در این دیدار حیدری پور جانشین مدیرعامل،طالعی معاونت مالی و بازرگانی،رنجبر معاونت برنامه ریزی،سیف اللهی حراست ،کریمی مدیر مالی و فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن نیز حضور داشتند.

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده