رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
  • کد خبر : ۸۹۱۷۰
  • چاپ خبر : برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در بافق

برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در بافق

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق از گشایش نمایشگاه کتاب درسالن آیت الله هاشمی خبر داد و گفت: سه هزارعنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه‌شده است. به گزارش آفتاب بافق؛ حسین ارجمند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق بیان کرد: یکی از ارکان ترویج فرهنگ مطالعه در دسترس قرار گرفتن کتاب […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق از گشایش نمایشگاه کتاب درسالن آیت الله هاشمی خبر داد و گفت: سه هزارعنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه‌شده است.

به گزارش آفتاب بافق؛ حسین ارجمند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق بیان کرد: یکی از ارکان ترویج فرهنگ مطالعه در دسترس قرار گرفتن کتاب است و در همین راستا نمایشگاه بزرگ کتاب به همت روابط عمومی شرکت سنگ آهن وکانون بافق شناسی از تاریخ 21 تا 30 آذر در بافق  برپا می شود وامید است که این امر بتواند به توسعه هر چه بیشتر فرهنگ مطالعه منتهی شود

وی ضمن با بیان اینکه سعی شده تمام سلایق در نظر گرفته شود ابراز داشت نمایشگاه کتاب در بخش‌های مختلف مذهبی، روانشناسی، پزشکی، تاریخی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان و غیره را در بردارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه به مدت 10 روز برای بازدید علاقه‌مندان دایر است، ابراز داشت: برای بهره‌مندی عموم مردم از کتاب و قرار گرفتن این کالا در سبد خانوار تخفیف 40 درصدی در نظر گرفته‌شده است.

ارجمند با اشاره به اینکه ساعات کار نمایشگاه از ساعت 9 صبح لغایت 12 وعصرهااز ساعت 16 لغایت 21 خواهد بود، اضافه کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان حوزه کتاب خواهد بود که انتظار می‌رود مورد استقبال عموم واقع شود.

منبع: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده