رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
  • کد خبر : ۸۹۱۸۰
  • چاپ خبر : هدف از برگزاری نمایشگاه، تنها فروش کتاب نیست / فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید در بین اقشار مختلف جامعه ترویج پیدا کند
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق:

هدف از برگزاری نمایشگاه، تنها فروش کتاب نیست / فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید در بین اقشار مختلف جامعه ترویج پیدا کند

سید مصطفی فخری بافقی با اعلام برپایی سومین نمایشگاه بزرگ کتاب از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با همکاری کانون بافق شناسی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اشاعه فرهنگ کتابخوانی را مهم‌ترین هدف برپایی نمایشگاه کتاب بیان کرد و گفت: هدف ما از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در بافق این است که فرهنگ […]

سید مصطفی فخری بافقی با اعلام برپایی سومین نمایشگاه بزرگ کتاب از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با همکاری کانون بافق شناسی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اشاعه فرهنگ کتابخوانی را مهم‌ترین هدف برپایی نمایشگاه کتاب بیان کرد و گفت: هدف ما از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در بافق این است که فرهنگ کتاب‌خوانی در بین اقشار مختلف جامعه ترویج و اشاعه یابد.

به گزارش آفتاب بافق؛ سومین نمایشگاه بزرگ کتاب از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با همکاری کانون بافق شناسی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ 21 الی 30 آذرماه در مجموعه ورزشی تختی شهرستان دائر می شود.

سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق اشاعه فرهنگ کتابخوانی را مهم‌ترین هدف برپایی نمایشگاه کتاب بیان کرد و گفت: هدف ما از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در بافق این است که فرهنگ کتاب‌خوانی در بین اقشار مختلف جامعه ترویج و اشاعه یابد.

 وی افزود: ترویج فرهنگ کتابخوانی، ایجاد زمینه دسترسی عموم مردم به مجموعه کتاب‌های ناشران کشور، تازه‌های نشر در زمینه‌های مختلف دینی، علمی، ادبی، اجتماعی، تاریخی، کودک و نوجوان و … از اهداف برپایی سومین نمایشگاه بزرگ کتاب در بافق است.

فخر بافقی با بیان اشاره به اینکه در این نمایشگاه سعی شده است تازه‌ترین کتاب‌های منتشر شده عرضه شود،عنوان کرد: همچنین تسهیلاتی از قبیل تخفیف 40 درصد خرید کتاب با ارائه کارت کلی برای عموم مردم فراهم شده است  تا همه بتوانند از این تخفیف بهره‌مند شوند.

مدیرروابط عمومی شرکت سنگ آهن با دعوت از عموم مردم برای حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب،اظهار کرد: این نمایشگاه از فردا 21 آذرماه به مدت 10 روز از ساعت 9 صبح لغایت 12 وعصرها از ساعت 16 لغایت 21 دائر خواهد که امیدواریم مورد استقبال عموم مردم قرار گیرد.

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده