رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
  • کد خبر : ۸۹۱۸۷
  • چاپ خبر : پیگیری تعمیر و تجهیز مدارس بافق در دیدار فرماندار شهرستان با مدیرکل نوسازی مدارس استان

پیگیری تعمیر و تجهیز مدارس بافق در دیدار فرماندار شهرستان با مدیرکل نوسازی مدارس استان

زاده رحمانی فرماندار بافق به اتفاق مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان در دیدار با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مسائل و مشکلات مدارس این شهرستان را بازگو و به خصوص بر انجام تعمیرات فوری و تجهیز چند مدرسه در محلات شهر تاکید کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ زاده رحمانی فرماندار بافق […]

زاده رحمانی فرماندار بافق به اتفاق مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان در دیدار با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مسائل و مشکلات مدارس این شهرستان را بازگو و به خصوص بر انجام تعمیرات فوری و تجهیز چند مدرسه در محلات شهر تاکید کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ زاده رحمانی فرماندار بافق به اتفاق مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که معاون بنیاد برکت نیز حضور داشت به کمبود شدید فضای آموزشی در برخی محلات شهر و روستای مبارکه نیز اشاره شد.

در ادامه ذاکر مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ضمن تشکر از همراهی و پیگیری مدیران بافق یادآور شد: تکمیل دو مدرسه نیمه ساز خیری بافق در برنامه این اداره کل قرار گرفته و سعی می‌کنیم یک باب مدرسه دیگر را نیز به این فهرست اضافه نماییم.

وی همچنین تصریح کرد: هر آموزشگاهی که تعمیرات آن توسط شهرستان صورت گیرد تجهیز آن توسط استان انجام می شود.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده