رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۵
  • کد خبر : ۹۳۲۰
  • چاپ خبر : با حضور قاری مصری؛محفل انس با قرآن در بافق برگزار می‌شود

با حضور قاری مصری؛محفل انس با قرآن در بافق برگزار می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق از برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری علی محمود الشمیس در این شهرستان خبر داد. حجت الاسلام محمد علی کارگران با بیان اینکه همزمان با ماه رمضان و طرح بزرگ کشوری ضیافت الهی، محفل قرآنی با حضور قاری ممتاز بین المللی علی محمود الشمیس […]

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق از برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری علی محمود الشمیس در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام محمد علی کارگران با بیان اینکه همزمان با ماه رمضان و طرح بزرگ کشوری ضیافت الهی، محفل قرآنی با حضور قاری ممتاز بین المللی علی محمود الشمیس از کشور مصر در شهرستان بافق برگزار می شود، اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته محمود الشمیس قاری مطرح روز دوشنبه 8 تیرماه 1394 محفل قرآنی خود را در بافق اجرا خواهد کرد.

وی از مردم و مسئولین بافق برای شرکت در این محفل انس با قرآن دعوت کرد و با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در ماه رمضان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد، عنوان کرد: این محفل قرآنی از ساعت 21:30 در آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) شهرستان بافق برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق انس هر چه بیشتر روزه داران با قرآن کریم و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی را از جمله اهداف برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان عنوان کرد

photo_2015-06-27_23-35-11.

کارگران یاد آور شد : این محفل نورانی توسط اداره اوقاف و امور خیریه بافق و با همکاری مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده عبدالله (ع) و پایگاه نبی اکرم شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق برگزار می گردد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده