رفتن به بالا
  • دوشنبه - 25 فروردین 1399 - 10:47
  • کد خبر : ۹۴۷۶۵
  • چاپ خبر : تب سنجی و غربالگری پرسنل شاغل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در شهرک آهنشهر +تصاویر

تب سنجی و غربالگری پرسنل شاغل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در شهرک آهنشهر +تصاویر

  کارشناس بهداشت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق گفت: عملیات تب سنجی و پایش سلامت پرسنل شاغل در شهرک آهنشهر با تلاش و همکاری جمعیت هلال احمر این شهرستان اجرایی شد. به گزارش آفتاب بافق؛ حامد فتاحی کارشناس بهداشت شرکت سنگ آهن با بیان اینکه صبح امروز بازرسی سلامت به منظور غربالگری و […]

 

کارشناس بهداشت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق گفت: عملیات تب سنجی و پایش سلامت پرسنل شاغل در شهرک آهنشهر با تلاش و همکاری جمعیت هلال احمر این شهرستان اجرایی شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ حامد فتاحی کارشناس بهداشت شرکت سنگ آهن با بیان اینکه صبح امروز بازرسی سلامت به منظور غربالگری و تب سنجی در خصوص ویروس کرونا برای پرسنل شاغل شرکت در شهرک آهنشهر با همکاری هلال احمر شهرستان انجام گرفت،افزود: با توجه به تعامل و همکاری ما بین شرکت و جمعیت هلال احمر شهرستان بافق، درخواست شد نسبت به غربالگری و پایش سلامت کلیه پرسنل در شرکت سنگ آهن،شهرک آهنشهر و اداره مرکزی در خصوص ویروس کرونا اقدام شود.

وی افزود: تست غربالگری،تب سنجی و پرسش علائم از پرسنل شاغل در مجموعه های سرپرستی، باشگاه ورزشی، آتش نشانی و مرکز اطلاع رسانی انجام گرفت .

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

ارسال دیدگاه