رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
  • کد خبر : ۹۷۴۲
  • چاپ خبر : رکورد تولید کنسانتره در تیرماه: 346810 تن

رکورد تولید کنسانتره در تیرماه: 346810 تن

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ با توجه به هدف تعیین شده توسط مدیریت ارشد شرکت، مبنی برتولید 4 میلیون تن کنسانتره در سال 94، با لطف خداوند وهمچنین اتکاء به همت و تجربه پرسنل با برنامه ای منسجم، موفق به ثبت رکورد جدید تولید 346810 تن کنسانتره در تیر ماه 94 شدیم. فرهاد نوابی، […]

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ با توجه به هدف تعیین شده توسط مدیریت ارشد شرکت، مبنی برتولید 4 میلیون تن کنسانتره در سال 94، با لطف خداوند وهمچنین اتکاء به همت و تجربه پرسنل با برنامه ای منسجم، موفق به ثبت رکورد جدید تولید 346810 تن کنسانتره در تیر ماه 94 شدیم.
فرهاد نوابی، با اعلام این خبر افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و به پشتوانه تجربه و تخصص مدیران، سرپرستان، کارشناسان و پرسنل زحمتکش شرکت، تلاش می گردد به اهداف تبیین شده دست پیدا کنیم.
این مسئول معدنی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه زحمتکشان عرصه تولید اظهار داشت: رسیدن به رکورد جدید تولید در تیرماه، میسر نمی گردید مگر با همت و تلاش همکاران در کلیه ی بخش های شرکت اعم از بخش معدنی (تامین سنگ)، مجموعه کارخانه فرآوری (شامل قسمت بستر همگن ساز، کارخانه، بارگیری و ارسال)، بخش فنی(PM ، تعمیرات مکانیک، برق و سایر قسمتهای مربوطه)و بخش مالی و بازرگانی(در راستای تامین قطعات).
نوابی درپایان فعالیت ها و اقدامات شاخص در کارخانه فرآوری در به ثمر رسیدن این رکورد را بصورت فهرست وار چنین بیان نمود:
1- حفظ و افزایش تولید از نظر کیفی و کمی در تیر ماه و دستیابی به متوسط نرخ تولید به میزان 248 تن بر ساعت و در 4 ماهه ابتدای امسال به میزان 245 تن بر ساعت
2- حفظ و افزایش سطح دسترسی در تیر ماه امسال به میزان 94% و در 4 ماهه ابتدای امسال به میزان 84% با توجه به برنامه ریزی مناسب و انجام دقیق تعمیرات و راهبری خوب تجهیزات و همچنین دوره های آموزشی که در بخش سرپرستی و اپراتوری برگزار گردید.
3- ثبت رکورد 346810 تن تولید کنسانتره در تیر ماه امسال (لازم بذکر است که بالاترین رکورد تولید کنسانتره مربوط به تولید بهمن ماه سال 1393 به میزان 329057 تن بوده است)

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده