رفتن به بالا
  • دوشنبه - 9 تیر 1399 - 16:19
  • کد خبر : ۹۷۵۸۲
  • چاپ خبر : پیام رئیس اداره صمت بافق به مناسبت روز صنعت و معدن

پیام رئیس اداره صمت بافق به مناسبت روز صنعت و معدن

به گزارش آفتاب بافق؛ ولی الله رنجبر رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بافق در پیامی فرا رسیدن 10 تیرماه روز صنعت و معدن را به تلاشگران و فعالان این عرصه تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحیم به حرکت درآوردن چرخ صنعت و تولید کشور، مستلزم اهتمام، مساعی […]

به گزارش آفتاب بافق؛ ولی الله رنجبر رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بافق در پیامی فرا رسیدن 10 تیرماه روز صنعت و معدن را به تلاشگران و فعالان این عرصه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحیم

به حرکت درآوردن چرخ صنعت و تولید کشور، مستلزم اهتمام، مساعی و مجاهدت یکایک ایرانیان است و مشفقانه به خود می‌بالیم که در ایران عزیز اسلامی‌، مردمان دلیر و سخت‌کوشی دست همت به یکدیگر داده و مجاهدانه در راه صیانت از پویندگی اقتصاد این مرز و بوم، مساعی می‌ورزند.

هم اینک که استکبار جهانی با تمامی ابزار و توان خود، خصمانه علیه ملت بزرگ و آگاه ایران به صحنه آمده و در کنار اهرم‌های ظالمانه و غیرمشروعی نظیر تحریم‌های یکجانبه و فشار اقتصادی، امید و نشاط کشور را هدف گرفته، بر ما است که با تلاشی دوچندان بر رونق اقتصاد و چرخه صنعت میهن‌مان، کمر همت بسته و با شکوفایی از درون، راه را بر هر خدعه و توطئه‌ای سخت ببندیم.

در سالی که به تدبیر و درایتی توام با آینده‌نگری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به نام “جهش تولید” مزین شده، با عنایت بر تاکیدات رئیس‌جمهور و مشی راهبردی دولت تدبیر و امید، باید ایجاد مشاغل پایدار را در کنار صیانت از اشتغال موجود در دستور همه امور قرار داده و رونق و جهش  تولید و صنعت را بیش از پیش به ارمغان بیاوریم.

اینجانب، فرارسیدن دهم تیرماه، روز صنعت و معدن را به حضور صنعتگران پرتلاش کشور، به‌خصوص، فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و جامعه خدوم کارگران شهرستان بافق ، تبریک و تهنیت عرض کرده و برای این عزیزان فرهیخته در راه تعالی ایران اسلامی از درگاه پروردگار، آرزوی کامروایی و توفیق روزافزون دارم.

ولی الله رنجبر

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بافق

ارسال دیدگاه