رفتن به بالا

ارسال خبر

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “ارسال خبر”

 • رئیس شورای شهر بافق:
  مردم بافق از خدمات عسکری رضایت خاطر دارند/ وحدت بین مردم و مسئولان بافق حفظ شده است

  اعضای شورای شهر بافق با عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد دیدار و گفتگو کردند.
  حسن محمدی رئیس شورای شهر بافق در پایان این نشست در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، اظهار داشت: این نشست بسیار مثبت بود.
  محمدی گفت: آقای مهندس عسکری یکی از مدیران ارزشی بافق بوده و توانمندی های خوبی را در زمینه های مختلف اقتصادی و اجتماعی دارند. ایشان وضعیت بافق را به خوبی درک می کند و در زمان مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی نیز با کمک هایی که به شهر انجام داد توانست آرامش بافق را رقم بزند. مردم بافق نیز با توجه به خدماتی که عسکری به این شهر داشته از عملکرد او رضایت دارند.
  وی با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی مسئولان دستگاه های اجرایی در بافق نیز عنوان کرد: بحمدالله با توجه به دیدگاه های آقای مهندس عسکری و دیگر مسئولان، وحدت بین مردم و مسئولان حفظ شده و همین وحدت موجب پیشرفت شهر شده است. وحدت و همدلی میان مسئولان قطعا به توسعه معادن و آبادانی شهر کمک زیادی خواهد کرد.
  محمدی با اشاره به وحدت خوبی که میان مسئولان مختلف اعم از فرماندار، شهردار، شورای شهر و شرکت سنگ آهن وجود دارد تصریح کرد: آقای مهندس عسکری توانست در شرایط نامطلوب اقتصادی شرک سنگ آهن را به بالاترین درجه و مقام برساند و زمینه ای را ایجاد کند که رضایت بیشتر کارگران و کارمندان فراهم شود.
  وی در خصوص جلسه اعضای شورای شهر بافق با عسکری تاکید کرد: اعضای شورای شهر بافق در این نشست، بار دیگر انتصاب آقای مهندس عسکری به مدیرعاملی صندوق بازنشستگی فولاد را به ایشان تبریک گفتند و در ارتباط به مسایل مربوط با شهرستان بافق نیز مطالبی را مطرح کردند. آقای مهندس عسکری نیز نقطه نظرات خوبی را برای عمران و آبادانی هر چه بیشتر بافق بیان کرد.

 • سلام دیدگاه قبلی ارسال شده درمورد جشن جمعه شب گذشته در سالن همایش آهن شهر در خصوص تشکر از مهدکودک شکوفه ارسال شده در قسمت ارسال خبر نتوانستم بفرستم.
  اگر در مقالات ثبت شود

ارسال دیدگاه