رفتن به بالا

‌ درباره ما

صاحب امتیاز و سردبیر : محمود تقی زاده بافقی

مدیر مسئـول : احمد برزگری بافقی

شورای سردبیری و ارشد خبر : ندا رادمنش

امور بانوان : صدیقه رحیمی بافقی

عکـــاس : بهنام بابائیان ، غضنفری

امور مالی : ابوالفضل حسینی فهرجی

پشتیبانی فـنی : محمـد حسـین بـرزگـری بافقی

رایــانــامــه :       mtb1353@yahoo.com

 

ارسال دیدگاه


9 دیدگاه برای “‌ درباره ما”

 • محمودجعفری کوهبنانی says:

  سلام سایت جامع و کاملی دارین احسنت بر شما

 • محمودجعفری کوهبنانی says:

  سلام سایت جامع و کاملی دارین احسنت بر شما امیدوارم موفق باشید

 • خیلی خوب بود از داستانهای اقای سیروس قزلباش دراین سایت استفاده میشد.

  • سلام مجددعکسهای خوبی بود ازامام جمعه وعلیرضاخان. والبته گزارش خوبی هم…
   قبلا درخواست کردم ازداستانهای استادقزلباش دراین سایت درج شود اماپاسخی ندیدم قبلا بافق فردا ازایشان نوشته های زیادی قرارمیداداما باتوجه به چندباردرخواستم خبری نشد لطفا شما پیگیری کنیداقای تقی زاده واقای برزگری ممنون میشم…دل ادم با داستانهای خوب بازمیشه…اگرهم امکان تماس با ایشان نبود لطفا داستانهای کوتاه ازنویسنده های دیگر قراربدهید.اکبرفتاحی بافقی

 • سایت شما عالی هست فقط یه مشکلی داره اونم این که عکسهارو نمیشه ذخیره کرد و حفاظت شده اند

 • گزارش جلسه كميته برنامه ريزي معدنی توليد و ارسال
  سی وششمین جلسه كميته برنامه ريزي معدنی توليد و ارسال در روزیک شنبه مورخ 26/01/97 در سایت گندله با دستور کار بررسی عملکرد و نقاط قوت و ضعف سال 96 و چشم انداز سال 97 ، جهت نیل به هدف تولید شرکت ، به ریاست مدیرعامل محترم شرکت ، معاونین معدنی ، تولید ،فنی و اعضای عضو کمیته تشکیل گردید .
  در ابتدا دبیر جلسه ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید به حاضرین و تشکر از مدیریت شرکت که با اهمیت و حضور در این نوع جلسات باعث رسالت و تکلیف بیشتر اعضا، می شوند موارد مصوب صورتجلسات قبل را بررسی نمود .
  مطابق عملکرد اجرایی در سال 96 میزان استخراج سنگ آهن از چغارت تن ، باطله تن با توجه به پروژه اصلاحات هندسی ریزش پیت و میزان جابجایی و برداشت از انبار تن که با برنامه مطابقت می کند.
  همچنین 4،946،642 تن کنسانتره تولید که به میزان 5.1% از برنامه پیش بینی شده جلوتر می باشد .
  در کارخانه خردایش و دانه بندی نیز تن تولید که از برنامه جلوتر می باشد.
  در این جلسه نسبت به مسایِل کلی تولید و معدن تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.
  1- اعمال تغییرات کمی و کیفی خوراک کارخانه آگلومره جهت راندمان بالاترو امکان صادرات بیشترمحصول آگلومره
  2- پیگیری مستمر کارشناسان شرکت با شرکت مشاور بابت پایدار سازی دیواره های معدن چغارت
  3- تسریع در کار اجرایی سیستم پرعیار سازی کارخانه خردایش از طرف پیمانکار تعیین شده
  4- با توجه به راه اندازی کارخانه گندله و پیش بینی تولید حداکثری خطوط فرآوری جهت خوراک آن ، مهندسی مجدد طراحی کارخانه فرآوری انجام شود.
  5- پیگیری شروع و تعیین ردیف بودجه سال 97 جهت شروع پروژه استخراج زیرزمینی چغارت و آنومالی 12A
  6- پیگیری مدیریت بابت رفع موانع تاسیساتی و ریلی جنب آنومالی 12A جهت برنامه استخراج
  در جمع بندی پایانی مدیریت محترم شرکت گزارشی از مراحل اجرا و تامین بودجه کارخانه گندله ،ضرورت آماده سازی و جبران باطله برداری معادن چغارت و سه چاهون طی 7 سال گذشته جهت جلوگیری از انقطاع استخراج سنگ آهن ، اکتشاف قابل توجه ماده معدنی و افزایش عمر معدن ،الزام بر امکان سازی و اجرای استخراج زیرزمینی چغارت و حیاتی بودن سال 97 برای جهش شرکت سنگ آهن به حاضران ارایه نمودند.
  عسکری

 • سلام . چرا دیدگاه من را در مورد مقاله قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را نگذاشتید؟

 • سلام
  خدا قوت
  من هر روز چندین بار به سایت جهت دریافت آخرین خبرهای بافق مراجعه میکنم
  ممنون بابت سایت وزین
  سوالی داشتم:
  چرا وقتی از صفحه یک به صفحات دو ودیگر صفحات میرویم مطالب برای خواندن بارگذاری نمشود، به عبارتی متن خبر صفحات بجزء صفحه یک قابل خواندن نیست ؟؟؟!!!

 • حامد قانعی. روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد says:

  در مورد خبر گلایه مردم روستای گزستان از وجود دکل خالی بدون امکانات
  در راستای طرح خدمات عمومی روستایی(USO) وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،روستاهای بالای ۱۰۰ خانوار در اولویت ارتقا سایت تلفن همراه به تکنولوژی نسل ۳ و ۴ موبایل می باشند.
  بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، روستای کوشک دارای ۴۹ خانوار و ۱۳۹ نفر جمعیت و روستای گزستان دارای ۲۶ خانوار و ۱۲۰ نفر جمعیت می باشد.
  در حال حاضر هر دو روستا دارای سایت تلفن همراه و تحت پوشش کامل شبکه موبایل بوده و امکان استفاده از اینترنت نسل ۲ موبایل (GPRS) برای مشترکین فراهم می باشد.
  روستای کوشک دارای مرکز تلفن ثابت بوده و امکان استفاده از خدمات اینترنت پر سرعت ADSL برای مشترکین ثابت این روستا و همچنین روستای همجوار یعنی سید آباد فراهم است ولی حدود 20 درصد از این زیرساخت که با هزینه قابل توجه فراهم شده، استفاده می شود. ضمنا درخواست سرویس adsl کمتر از 24 ساعت تحویل مشترک می شود و قبلا از مسولین شهرستان در خواست شده در این خصوص اطلاع رسانی کنند.
  از محل طرح USO وزارت، دکل اینترنت پر سرعت نسل ۴ در روستای گزستان ایجاد و آماده نصب تجهیزات می باشد و با پیگیری های صورت گرفته، به زودی تجهیزات نصب و مشکل گزستان و روستاهای اطراف مرتفع خواهد شد.
  همچنین، در هفته گذشته مجوز ارتقاء تکنولوژی سایت همراه روستای کوشک به تکنولوژی 4G اخذ و به زودی کوشک، سید آباد و روستا های اطراف از این زیرساخت بهره مند خواهند شد.
  قابل ذکر است، علی رغم موقعیت جغرافیایی خاص استان و پراکندگی و کم جمعیت بودن روستاها، ارتقا سایت تلفن همراه روستاهای زیر ۱۰۰ خانوار استان در دستور کار اداره کل ICT قرار دارد و تاکنون نیز بخش قابل توجهی از روستا های استان تحت پوشش قرار گرفته اند.

ارسال دیدگاه