رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۸
  • کد خبر : ۱۰۱۵۹
  • چاپ خبر : انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان بافق برگزار شد

انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداري بافق؛ رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت بافق در این رابطه  اظهار کرد: در این انتخابات در بخش هیئت مدیره 14 نفر و در بخش بازرسی3 نفر کاندید شده بودند که درنهایت پنج نفر عضو هیئت‌مدیره و یک نفر بازرس از سوی اعضا انتخاب شدند. ولي الله رنجبر در ادامه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداري بافق؛ رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت بافق در این رابطه  اظهار کرد: در این انتخابات در بخش هیئت مدیره 14 نفر و در بخش بازرسی3 نفر کاندید شده بودند که درنهایت پنج نفر عضو هیئت‌مدیره و یک نفر بازرس از سوی اعضا انتخاب شدند.

ولي الله رنجبر در ادامه افزود: محمدعلي حاجي حسني با اخذ  123 راي مسعود داودي 107 راي عباس حاجي حسني 105 راي حسين بينش 103 راي سيدعبدالمحمد ميرعلمي 95 راي به عنوان اعضاي هیئت‌مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان این شهرستان انتخاب شدند.

وي ادامه داد: همچنين يوسف تفكري با اخذ 100 راي به‌عنوان بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بافق برگزیده شد.
رنجبر در ادامه به تشريح جزئيات اين انجمن پرداخت و تصریح کرد: این انجمن کار خود را از اسفندماه سال 89 شروع کرده و با پایان دوره اول دومین دوره از شهریور ماه امسال به مدت 4 سال شروع به کار می کند ، این انجمن یک تشکل غیر دولتی است که هدف ان استیفا حقوق مصرف کننده و حمایت از مصرف کنندگان در مقابل تشکلهای تولیدی است  كه عموم مردم می توانند عضو این انجمن باشند اما اعضای هیات مدیره و بازرس دارای شرایط خاصی باید باشند که در قانون پیش بینی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق در ادامه گفت: وظایف انجمن آگاهسازی مصرف کنندگان از طریق رسانه ها و جراید ، ارایه نظرات مشورتی و همکاری با دستگاههای اجرایی در جهت اجرای موثر مقررات مربوط به حقوق مصرف كنندگان، بررسی شکایات و ارایه خدمات مشاوره ای و حقوقی ، ارجاع دعاوی به مراجع ذيربط، جلوگیری از ایجاد هرگونه تبانی، انحصار و تحمیل شرایط از سوی عرضه‌کنندگان کالا و خدمات از دیگر اهداف تشکیل این انجمن است.

گفتني است محمدعلي طالعي معاون فرماندار بافق به همراه نماينده فرمانداري نيز در محل برگزاري اين انتخابات حضور يافته و از نزديك در جريان برگزاري و شمارش آراي اين انتخابات قرار گرفتند.

 

IMG_4364 IMG_4368 IMG_4371 IMG_4374 IMG_4379

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده