رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
  • کد خبر : ۱۰۳۰۹
  • چاپ خبر : مسير دوم بلوار آيت الله ميرغني زاده (ره)بافق به بهره برداري رسيد

مسير دوم بلوار آيت الله ميرغني زاده (ره)بافق به بهره برداري رسيد

به گزارش روابط عمومی فرمانداري بافق؛ پروژه لاين دوم بلوار آيت الله ميرغني زاده (ره) حدفاصل ميدان امام حسن (ع) تا ميدان زكات با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار يزد ، فرماندار بافق و جمعي از مسئولان اين شهرستان افتتاح و به بهره برداري رسيد. سرپرست شهرداري بافق در حاشيه افتتاح اين بلوار گفت: این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداري بافق؛ پروژه لاين دوم بلوار آيت الله ميرغني زاده (ره) حدفاصل ميدان امام حسن (ع) تا ميدان زكات با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار يزد ، فرماندار بافق و جمعي از مسئولان اين شهرستان افتتاح و به بهره برداري رسيد.
سرپرست شهرداري بافق در حاشيه افتتاح اين بلوار گفت: این مسیر حد فاصل میدان امام حسن(ع) تا میدان زکات در مجاورت مجتمع مسکن مهر بافق بوده كه طول این طرح 2100 و عرض 10.5 متر، زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت
شده است.
سيد علي نوروزاده اعتبار اجرای این پروژه را بالغ بر 11000ميليون ريال عنوان كرد و افزود: این مبلغ از محل اعتبارات عمرانی شهرداری بافق تامین و پرداخت شده است.
وي یکی از اهداف اجرای این طرح را دسترسی شهروندان به مجموعه تفرجگاهی آبشار بافق بيان کرد و گفت: كاهش بار ترافیکی مسیر و دسترسی آسانتر شهروندان به بیمارستان وليعصر (عج) از دیگر اهداف اجرای این پروژه می باشد.

IMG_5372

IMG_5376

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده