رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹
  • کد خبر : ۱۱۳۳۱
  • چاپ خبر : نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بافق برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در نشستی با حضور امام جمعه و فرماندار بافق ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان و اعضای ستاد برگزاری مراسم پیرامون برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان بافق در محل فرمانداری بحث و تصمیم گیری شد. سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق در این نشست با اشاره بر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در نشستی با حضور امام جمعه و فرماندار بافق ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان و اعضای ستاد برگزاری مراسم پیرامون برگزاری راهپیمایی یوم الله 13 آبان بافق در محل فرمانداری بحث و تصمیم گیری شد.
سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق در این نشست با اشاره بر اهمیت حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان در این راهپیمایی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه روز 13 آبان روز دانش آموز است باید تلاش شود تا مسئولیت اجرا و برگزاری راهپیمایی در این روز را به دانش آموزان واگذار کرد.
فرماندار بافق در ادامه این جلسه با گرامیداشت ایام ماه محرم و یوم الله 13 آبان بر اهمیت راهپیمایی ۱۳ آبان که به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی لقب گرفته است تاکید کرد و از مسئولان دستگاه های حاضر جهت باشکوه تر برگزار شدن این مراسم طلب همکاری و مساعدت نمود.
سید مهدی طلایی مقدم همچنین خواستار حضور تمامی اقشار مختلف مردم شهرستان اعم از مسئولان نهاد ها و ارگان ها ، کارمندان ، کسبه و بازاریان ،بویژه دانش آموزان و دانشجویان در این روز شد و از آحاد مردم جهت شرکت در این راهپیمایی دعوت نمود.
در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر این مراسم پرداختند که در پایان مقرر شد این راهپیمایی در روز 13 آبان راس ساعت 9 صبح از محل میدان شهدا آغاز و تا آستان مقدس امامزاده عبدالله ادامه یابد و قرائت قطعنامه ، سخنرانی امام جمعه بافق و برگزاری برنامه های فرهنگی از سوی دانش آموزان پایان بخش این مراسم باشد.
IMG_9815

IMG_9819

IMG_9823

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده