رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
  • کد خبر : ۱۱۵۱۵
  • چاپ خبر : مشعل دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بافق روشن شد + تصاوير

مشعل دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بافق روشن شد + تصاوير

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ آيين افتتاحيه دومين دوره المپياد ورزشي درون مدرسه اي بافق با حضور معاون فرماندار ، مدير آموزش و پرورش و جمعي از مسئولان محلي و دانش آموزان مقاطع مختلف تحصيلي مدارس بافق در محل سالن ورزشي كوثر اين شهرستان برگزار شد. مدیر آموزش و پرورش بافق در مراسم برگزاری […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ آيين افتتاحيه دومين دوره المپياد ورزشي درون مدرسه اي بافق با حضور معاون فرماندار ، مدير آموزش و پرورش و جمعي از مسئولان محلي و دانش آموزان مقاطع مختلف تحصيلي مدارس بافق در محل سالن ورزشي كوثر اين شهرستان برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش بافق در مراسم برگزاری دومین المپیاد ورزشی دورن مدرسه ای در بافق گفت: بیش از 4هزار دانش آموز بافقی در این المپیاد شرکت می کنند.
علی اصغر رنجبر افزود: 25 آموزشگاه در دوره های مختلف تحصیلی متوسطه این المیپاد ورزشی را اجرا می کنند.
وی گفت : المپیاد های دورن مدرسه ای نمای کوچکی از برنامه های بازی های المپیک هستند که برای آنها علاوه بر مراسم افتتاحیه، احتزار پرچم، سرود ملی، مشعل بازی ها، رژه تیم ها، سوگند ورزشکاران و داوران، برگزاری رقابت ها و اختتامیه در نظر گرفته شده است.
معاون فرماندار بافق نيز در اين مراسم هدف از برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای را تحقق شعار تحصیل، تهذیب و ورزش مقام معظم رهبري در مدارس ،ارتقاء سطح سلامت و نشاط و شادابی دانش آموزان، افزایش سرزندگی محیط مدارس ، افزایش نرخ پوشش دانش آموزان در فعالیت های فوق برنامه ورزشی ، غنی سازی اوقات فراغت و تشویق و ترغیب دانش آموزان به شرکت در فعالیت های ورزشی عنوان كرد.
محمد علي طالعي کم تحرکی افراد را منشاء بسیاری از بیماریها در جامعه صنعتی و پیشرفته نظیر چاقی، فشارخون بالا، دیابت و پوکی استخوان عنوان كرد و گفت: عادت دادن دانش آموزان از سن پایین به ورزش و تحرک آثار و نتایج آن مثبتی درسنین خواهد داشت.
گفتني است اجراي برنامه هاي ورزشي تيراندازي با كمان ، حركات نمايشي ،شمشير بازي، اسكيت ،كاراته و اجراي گروه سرود دسته جمعي نونهالان و نيز برپايي نمايشگاه غذاهاي بومي و محلي و تجليل از ورزشكاران برتر از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.
olampiad (16)

olampiad (14)

olampiad (13)

olampiad (9)

olampiad (10)

olampiad (11)

olampiad (8)

olampiad (3)

olampiad (4)

olampiad (1)

olampiad (2)

olampiad (17)

olampiad (15)

olampiad (6)

olampiad (5)

عکس: سایت خبری بافق نیوز

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده