رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۴
  • کد خبر : ۱۱۹۵
  • چاپ خبر : دکتر زیبا کلام : غیرپاسخگوتر از اصولگرایان خلق نشده است

دکتر زیبا کلام : غیرپاسخگوتر از اصولگرایان خلق نشده است

به گزارش آفتاب بافق : به نقل از اصلاحات : دکتر زیبا کلام : غیرپاسخگوتر از اصولگرایان خلق نشده است   یک استاد دانشگاه از سکوت اصولگرایان در برابر مفاسدی که در دولت گذشته رخ داده است، انتقاد کرد و گفت: فکر نمی‌کنم خداوند تا امروز مجموعه‌ای را غیر پاسخگوتر از اصولگرایان خلق کرده باشد. […]

به گزارش آفتاب بافق :

به نقل از اصلاحات :

دکتر زیبا کلام : غیرپاسخگوتر از اصولگرایان خلق نشده است

 

یک استاد دانشگاه از سکوت اصولگرایان در برابر مفاسدی که در دولت گذشته رخ داده است، انتقاد کرد و گفت: فکر نمی‌کنم خداوند تا امروز مجموعه‌ای را غیر پاسخگوتر از اصولگرایان خلق کرده باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری اصلاحات ، صادق زیبا کلام در گفت وگو با ایلنا با اشاره به رانت هفت هزار میلیاردی دولت دهم که اخیرا برخی نمایندگان مجلس به آن اشاره کرده اند گفت: به نظر من پیش از آنکه احمدی نژاد را برای رانت هفت هزار میلیاردی مقصر بدانیم باید مجموعه اصولگرایان را گناهکار بدانیم که مدتها برای دولت احمدی نژاد یقه چاک می‌کردند.

آنها امروز باید پاسخ حمایت‌های خود را بدهند مگر غیر از این است که آنها در این سال‎ها همه تلاش خود را کردند که احمدی نژاد در قدرت باقی بماند چرا امروز در مقابل این مفاسد مهر سکوت بر لب زده اند؟ وی با بیان اینکه بسیاری از اصولگرایان از ادبیات سیاسی تنها واژه فتنه را یادگرفته اند گفت: تنها چیزی که برای آنها مهم است مسئله به اصطلاح خودشان فتنه 88 است و اینکه این رانت‌ها چه بلایی بر سر کشور آورده است برایشان مهم نیست.

زیبا کلام گفت: من فکر نمی‌کنم خداوند تا امروز مجموعه‌ای را غیر پاسخگوتر از اصولگرایان خلق کرده باشد. در همه جای دنیا صاحبان قدرت باید پاسخگو باشند اما جریان اصولگرا سالها حاکمیت قدرت را در دست داشت و حتی یک کلمه پاسخ نمی‌داد. این استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران تاکید کرد: امروز دیگر اخباری بدتر از فساد و رانت هفت هزار میلیاردی نیز بشنویم چندان تعجب نمی‌کنیم. کسانی که مدعی به عمل به اصول هستند از قوه قضاییه تا مجلس و ائمه جمعه امروز باید بیایند و به مردم پاسخ بدهند. وی گفت: اگر چه کار دولت یازدهم بسیار سخت است و از یک طرف با مفاسد دولت گذشته و از سوی دیگر با مشکلات داخلی کشور دست به گریبان است اما ما هنوز از تدابیر دولت روحانی ناامید نشده ایم

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده