رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۹
  • کد خبر : ۱۲۸۰۳
  • چاپ خبر : اسامی مدارس فوتبال دارای مجوز استان یزد اعلام گردید

اسامی مدارس فوتبال دارای مجوز استان یزد اعلام گردید

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در نامه دکترعلیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال به روسای هیاتهای فوتبال آمده است: در راستای استاندارد سازی آکادمی ملی فوتبال از سال 1387 برای مدارس فوتبال و همچنین انجام اقدامات متعددی مانند تدوین و ابلاغ آیین‌ نامه مدارس فوتبال، متأسفانه هنوز تعداد قابل ‌توجهی مدارس بدون مجوز فعالیت […]

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در نامه دکترعلیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال به روسای هیاتهای فوتبال آمده است: در راستای استاندارد سازی آکادمی ملی فوتبال از سال 1387 برای مدارس فوتبال و همچنین انجام اقدامات متعددی مانند تدوین و ابلاغ آیین‌ نامه مدارس فوتبال، متأسفانه هنوز تعداد قابل ‌توجهی مدارس بدون مجوز فعالیت می کنند.
در ادامه این نامه آمده است، با توجه به نقش مدارس فوتبال مجاز در پیشگیری از بروز آسیب‌ های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و به ‌منظور جلوگیری از فعالیت مدارس فوتبال بدون مجوز، فدراسیون فوتبال ضمن اصلاح و ابلاغ آیین‌ نامه‌ مدارس فوتبال جرایمی را برای متخلفان (اعم از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی) در نظر گرفته است.
در ادامه نامه دکتر اسدی آمده است؛ تیم ها و باشگاه هایی که اقدام به تأسیس مدارس فوتبال بدون مجوز می کنند، از شرکت در تمامی لیگ های استانی، منطقه ای و کشوری محروم خواهند شد. همچنین مربیانی که بهر نحو در مدارس فوتبال بدون مجوز فعالیت دارند از شرکت در دوره های مربیگری که زیر نظر فدراسیون فوتبال و هیأت فوتبال برگزار می شود، محروم خواهند شد. بر همین اساس هیأت فوتبال استان موظف است به مربیان در خصوص محرومیت های پیش بینی شده در صورت همکاری با مدارس غیرمجاز، به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنند.
ضمن اینکه هیأت فوتبال استان موظف است، مدارس فوتبال دارای مجوز را از طریق رسانه های محلی، سایت هیأت فوتبال استان و سامانه مدارس فوتبال کشور به نحو مطلوب معرفی کند. همچنین هیأت فوتبال استان موظف است، با ارسال لیست مدارس فوتبال دارای مجوز به شهرداری‌ ها و سایر ارگان ‌های مربوطه از انجام تبلیغات محیطی و میدانی مدارس غیرمجاز جلوگیری کند.
دبیر کل فدراسیون فوتبال در پایان این نامه اعلام کرد: امیدوارم با اهتمام نسبت به رعایت موارد فوق، شاهد توسعه بیش ‌از پیش، قانونمند و سازمان ‌یافته‌ فوتبال پایه کشور باشیم.
اسامی مدارس فوتبالی که مجوز شرکت در فستیوال به آنان داده شد به شرح ذیل می باشد( مربوط به استان یزد )
1-فهادان یزد

2-داتیس
3-یزدلوله

4-میثاق
5-پویامیبد

6-تلاش
7-میرک کیش مهریز

8-سنگ آهن بافق
9-نودکویریزد

10-محبان انصاربافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده