رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۳
  • کد خبر : ۱۲۸۲۹۹
  • چاپ خبر : پیام سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق بمناسبت  روز خبرنگار

پیام سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق بمناسبت روز خبرنگار

به گزارش آفتاب بافق؛ احسان توکلی سرپرست اداره ورزش و جوانان  شهرستان بافق در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک عرض نمود. در این پیام آمده است: خبرنگار منادیان دانایی و آگاهی هستند که به فرموده حضرت محمد(ص)پیامبر مهربانی و رحمت، برای آگاهی بخشی به مردم مبعوث شده اند.  هفدهم مرداد در تقویم […]

به گزارش آفتاب بافق؛ احسان توکلی سرپرست اداره ورزش و جوانان  شهرستان بافق در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک عرض نمود.

در این پیام آمده است:

خبرنگار منادیان دانایی و آگاهی هستند که به فرموده حضرت محمد(ص)پیامبر مهربانی و رحمت، برای آگاهی بخشی به مردم مبعوث شده اند.

 هفدهم مرداد در تقویم کشور به عنوان روز خبرنگار مزین شده تا یادآور ایثار و شجاعت خبرنگار شهید محمود صارمی و سنگینی بار رسالت تمامی خبرنگاران بیداردل و سخت کوش کشورمان باشد.

 اگر چه اعتقاد دارم همه روزهای سال ، روز خبرنگار است ، اما به ویژه این روز فرصتی است گران بها برای تجلیل از انسان های فرهیخته ای که در مسیر خطیر آگاهی بخشی به آحاد جامعه جانفشانی ها می کنند.

 اینجانب برخود لازم می دانم ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان ، مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات ارزشمند این عزیزان و همراهی و همگامی صمیمانه تمامی خبرنگارانی که همواره در کنار ورزش و جوانان شهرستان بوده و هستند، اعلام نمایم.

 بی شک رشد و ارتقاء سطح  کمی وکیفی ورزش و ساماندهی امور مرتبط با جوانان مرهون تلاش و همکاری همه فعالان رسانه ای با این اداره  است.

 امید است در سایه انوار پر مهر الهی و در انجام رسالت آگاهی بخشی، شفاف سازی  و مطالبه گری همواره موفق وسلامت باشید.

احسان توکلی

 سرپرست اداره ورزش و جوانان  شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده