رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۸
  • کد خبر : ۱۲۹۴۵
  • چاپ خبر : ماجرای تلخ پدری که باعث مرگ جوانش شد

ماجرای تلخ پدری که باعث مرگ جوانش شد

باشگاه خبرنگاران جوان:سرگرد هوشنگ سنگ پهنی فرمانده پلیس راه زرند به بافق یزد گفت: براساس گفته های این پدر ، حادثه زمانی اتفاق افتاد که پسر برخلاف توصیه ها و هشدارهای پدر ، سوار بر موتورسیکلت متعلق به پدر از منزل روستائیشان در روستای ده چنار خارج شد. وی افزود: پسرمترصد آن بود که به […]

باشگاه خبرنگاران جوان:سرگرد هوشنگ سنگ پهنی فرمانده پلیس راه زرند به بافق یزد گفت: براساس گفته های این پدر ، حادثه زمانی اتفاق افتاد که پسر برخلاف توصیه ها و هشدارهای پدر ، سوار بر موتورسیکلت متعلق به پدر از منزل روستائیشان در روستای ده چنار خارج شد.
وی افزود: پسرمترصد آن بود که به اتفاق دوستش گشتی در اطراف روستا بزند . پدر زمانی متوجه موضوع شد با ناراحتی و نگرانی سوار بر خودروی پراید به جستجوی آنها رفت  و زمانی که به آنها نزدیک شد تا به پسرش و دوست وی که ظاهرا در ان زمان هدایت موتورسیکلت را در دست داشت هشدار دهد موتورسیکلت را متوقف کنند، برخوردی بین خودرو و موتورسیکلت روی داد.
سنگ پهنی گفت:  براثر این برخورد پسر متمرد که زیر سن قانونی برای رانندگی با موتورسیکلت بود در دم فوت کرد و دوستش زخمی و به بیمارستان منتقل شد.
سرگرد هوشنگ سنگ پهنی گفت با توجه به اینکه بحث بین پدر و پسر بوده ، موضوع بیش از یک حادثه رانندگی تحت بررسی است .

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده