رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
  • کد خبر : ۱۲۹۹۴۳
  • چاپ خبر : ارائه خدمات مناسب توسط صندوق بیمه روستایی

ارائه خدمات مناسب توسط صندوق بیمه روستایی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق با کارگزار صندوق بیمه روستایی بافق دیدار و جزئیات مربوط به خدمات این صندوق تشریح شد. به گزارش آفتاب بافق؛ حسینی کارگزار صندوق بیمه روستایی بافق در این دیدار گفت:  این صندوق سال ۸۴  تاسیس شد  که  در این نوع بیمه ۷۰درصد مبلغ بیمه تعیین شده را دولت و بقیه […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق با کارگزار صندوق بیمه روستایی بافق دیدار و جزئیات مربوط به خدمات این صندوق تشریح شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ حسینی کارگزار صندوق بیمه روستایی بافق در این دیدار گفت:  این صندوق سال ۸۴  تاسیس شد  که  در این نوع بیمه ۷۰درصد مبلغ بیمه تعیین شده را دولت و بقیه را بیمه شونده پرداخت می کند .

این بیمه شامل زنان خانه دار ، مشاغل خانگی ، قالی بافی ، صنایع دستی ،  کشاورزان ، دامداران  و رانندگان و افراد ساکن در شهرهای کم جمعیت که در حال حاضر بیمه نیستند ؛ خواهد شد در صورتیکه سن بیمه شونده کمتر از ۱۸ سال و بیشتر از ۵۰ سال نباشد.

وی افزود :  افرادی که قبلا بیمه تامین اجتماعی پرداخت کرده  و بین آن وقفه  ایجاد شده و در حال حاضر مجددا تمایل به ادامه برخورداری از بیمه  دارند می توانند در این صندوق ، بیمه شده و به این طریق به سوابق قبلی بیمه وصل و سابقه بیمه آنان لحاظ شود. همچنین افرادی که در حال حاضر بیکار هستند اگر بیمه روستایی را پرداخت کنند در زمان اشتغال ، به عنوان سابقه کار آن ها محسوب می شود.

 همچنین در بیمه روستایی خدمات ویژه بازنشستگی ، مستمری بگیری و از کارافتادگی پیش بینی شده است.

حجت الاسلام سمتی  ضمن تشکر از خانم حسینی ؛  آمادگی خودرا جهت اطلاع رسانی جزئیات و شرایط این بیمه به جامعه هدف شامل  مبلغین و مبلغات ، فعالان فرهنگی ، قرآنی و مساجد اعلام نمود.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی پیشنهاد داد از ظرفیت  مساجد برای آشنا سازی مردم و نمازگزاران بویژه بانوان فعال مسجدی با بیمه روستایی استفاده شود تا مردم بتوانند از مزایای بیمه استفاده نمایند.

منبع: روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده